Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy egy lezuhant...

Lehetséges hogy egy lezuhant UFÓ van a Bermuda háromszögbe a tenger alatt?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam neten meg nézegettem a tv-be ezt a Bermuda háromszöges témát és arra gondolok, hogy rájöttem mi lehet az oka a jelenségnek.


Tunguzkán egy UFÓ zuhant le( mondják ezt tudósok is), neki volt rádióaktív szennye és olyan meghajtása amitől másképp nőnek ott a fák, szóval a mélybe esett egy nagy fejlettségű antigravitációs téridőmeghajtású UFÓ, amelyik fajba tartozó nagyon fejlett és csak ritkán járnak ide.


Az a mélybe zuhant és meghaltak a pilótái, de maga a jármű nem állt le, nullponti energiával működik még most is és antigravitációs teret hoz időnként létre, ami a hibás működéséből ered, ez az antigravitációs tér okozza a katasztrófákat és eltünéseket.


Szerinted is lehetséges ? Mit szólsz ?


2012. nov. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


miutan elolvastad... visszaterhetunk a temahoz!

2012. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt már régen olvastam.
2012. nov. 27. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Persze, csak az a baj, hogy te nem voltál rajta.
2012. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sabaj, majd megfejtem Csillusz a rejtélyt és beírnak :D
2012. nov. 27. 19:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most azt gondoljátok, hogy menjek el sci-fi írónak & fantasztikus regényekbe írjam le az elméleteimet, mert ilyen nem lehet, de gondold végig teljesen logikus hogy ez a valóság.
2012. nov. 27. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
beszéld meg a 404-es haveroddal!!!
2012. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Malats ***** válasza:
88%
nullponti energia?heh?
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod ez ilyen egyszerű..gratulálok írj a Fókusznak...
2012. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ila7 ***** válasza:
11%
A különböző tér-idő dimenziók között keletkeznek találkozási, átlépési pontok. A Bermuda-háromszög is egy ilyen. De ez sajnos nem túl stabil, így a tér és az idő elég megbízhatatlan itt. E miatt tűnhetnek el, vagy bukkanhatnak fel ott tárgyak, repülők, hajók. Zavarodnak meg műszerek, amik aztán balesetekhez vezethetnek. Mivel teéjesen véletlenszerűen viselkedik, ezért kíséletezni sem igen lehet vele.
2012. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!