Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejthet el a NASA bonyolúlt...

Rejthet el a NASA bonyolúlt UFÓS fizika feladványokat PC-s játékokba?

Figyelt kérdés

Pár napja néztem a Stargate Uviversét, az egy sorozat. Abba volt, hogy a NASA asztrofizikusai nem tudtak megoldani egy nagyon bonyolúlt matematikai, fizikai dolgot, amit régen élt magas értelmi szintű & fejlett technológiáú földönkívüliek készítettek, de a NASA nem értette ezt és belekódólta egy online PC-S (számítógépes) játékba.


Egy gyerek megcsinálta akit éppen kirúgtak suliból és munkanélküli volt. Erre a NASA emberei jöttek másnap és magas fizetésű állást ajánlottak egy ufós kutatásba. A gyerek óckodott mert elvei voltak, de aztán erőszakkal felsugározták az űrhajójukra és avezető asztrofizikus professzór meggyőzte, hogy szükségük van rá és vegyen részt a kutatásba megemelt fizuért.


Arra gondoltam, hogy ha nem is szó szerint teljesen, de ez lehet igaz ? Lehet az hogy magas szintű matematikai & fizikai feladványokat rejtenek el a játékokban, mertez életszerű, hogy egy fiatal agy ami fogékonyabb az megtalálja erre a megoldást, szóval lehet az, hogy némely játékban ilyen magas matekos, fizikai feladványok vannak és megéri játszani vele ?


Te erről mit gondolsz ? Egy fiatal agy jobban képes gondolkodni, ezt Einstein is monta.


2012. nov. 29. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha annyira értelmes vagy, hogy azt sem fogtad fel, hogy a sorozatban sehol nincs semmilyen NASA, akkor biztos ilyeneken kéne gondolkoznod?

Egyébként a hadsereg használ videó játékokat katonai fejlesztésekre, de egyáltalán nem így.

2012. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát én úgy röhögtem amikor elolvastam :D

Ezt a kérdést te sem gondolhatod komolyan...

2012. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Egyébként a hadsereg használ videó játékokat katonai fejlesztésekre, de egyáltalán nem így."


ha tudjuk hogy használnak ilyent te honnét veszed, hogy nem pont így, hiszen ez benne volt a sorozatba.

2012. nov. 30. 22:46
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha benne volt a sorozatban akkor 100%,hogy igaz?Ha a hülyeség fájna,te biztosan szenvednél.
2012. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A sorozatban nem is a NASA foglalkozik ezzel a témával, hanem a Csillagkapu Parancsnokság. És nem tudóscsapat vagy NASA akarta megoldani, hanem egy konkrét tudós akinek ez a szakterülete.
2012. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Duke Nukem Forever:)
2012. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nézd inkább a X-aktákat annak több a valóság alapja:)
2012. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Amit írtál annak a nagyja hülyeség (szerintem), de valami hasonlóról lehet szó, csak nem videó játékkal és nem egy bukott diák oldja meg. Ha történ valami ilyesmi, akkor inkább egy amerikai egyetemen feladták házinak, vagy valami ilyesmi (szerintem!).
2013. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!