Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha elmaradna a 21-ei világvége...

Ha elmaradna a 21-ei világvége meg felemelkedés, akkor sokkalta kevesebben fognak hinni az UFÓKBA?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
igen, az ufókba bele.
2012. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert attól még lehetnek "idegen" lények a földön, hogy egyelőre elmarad a "világvége".
2012. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
...hiperpigmentált...
2012. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te higgyél a helyesírási szótárban.
2012. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, kérdező, ha nem lesz most világvége, te talán átvonulsz a 'Közoktatás, tanfolyamok' topikba?
2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól még fognak létezni azonosítatlan repülő tárgyak, hogy nem lesz világvége.
2012. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5/6


Jó lenne?

2012. dec. 4. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként elmarad, mert a szponzor visszalépett.

Pénz nélkül, meg tudjátok, semmi sem működik.

2012. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy kezdenek ellaposodni a kérdéseid, némelyik már elég izzadságszagú. Adj egy kis időt magadnak, töltődj fel, és újult erővel talán sikerül valódi klasszikus trollá válnod.

Mert ez így egyre gázabb.

2012. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 x) ***** válasza:

Túl erőltetett lett a kérdés. Az "UFÓKBA" dolgot helyesen kellett volna írni és akkor nem sütne a kérdésről hogy még mindig trollkodsz.

Na de most ettől eltekintve szerintem az ufómániások úgyis kitalálnak valamit hogy miért maradt el az invázió. Már december 22-én tele lesz az oldal magyarázkodással hogy "jajj hát ezért és ezért nem jöttek, na de majd februárban jönnek...". Meg egyébként is, szerintem nem túl reális hogy tegnap még hitt valaki az idegenekben ma meg már nem.

Egyébként az idegen invázió csak egy elmélet a világvégére. Többszáz másik elmélet is van.

2012. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!