Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok nekem mesélni ezekről...

Tudnátok nekem mesélni ezekről a dolgokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szögezzük le hogy istenfélő ember vagyok és csak kíváncsiságból érdekelnének ezek a dolgok:

- annunakik

- plejád

- reptoid

- dogonok

Ezeknek mi közük van 1máshoz v ki mikor találta ki meg ienek :D vki aki vágja a storit(hittérítés nemkell csak a történet érdekel)



2012. dec. 7. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Röviden Tömören.

Ezeket kb itt az oldalon találták ki.

Mindegyik a dec.21-ei világvégével kapcsolatos.

A raptoidok fogják uralni a földet...mivel az övüké volt.

A lhoúk segitennek minket gyözni majd...

Kb ez az alapsztori...

A többi hülyeség meg már jött pl.vesszö(raptoid elleni legföbb fegyver)

oltári nagyokat lehet nevetni rajtuk.

Nehogy elhidd amiket a sok hülye ír itt.

Na ennyi

peace.

2012. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Félsz istentől ?
2012. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nyilván, mint hívő fél az istentől, de itt ebben az értelemben az istenfélő nem azt jelenti hogy fél magától az istentől, hanem hogy szereti és tiszteli azt.
2012. dec. 7. 19:22
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
A vallás ténylegesen meggyőzte az embereket arról, hogy lakozik az égben egy láthatatlan ember, aki figyeli minden egyes tettedet minden nap minden egyes percében. Ennek a láthatatlan embernek van egy tíz pontból álló listája arról, amit elvár tőled, hogy ne tegyél. És ha mégis elkövetsz akár csak egyet is ebből a tízből, akkor van egy különleges helye, tele füsttel, tűzzel és égető, kínzó testi-lelki gyötrelmekkel, ahova leküld, hogy szenvedj, égj, fuldokolj, sikoltozz és sírj örökkön örökké, az idők végezetéig! De szeret téged! Szeret téged. Szeret téged, és pénzre van szüksége. Mindig pénzre van szüksége.
2012. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Annunakik - ők a "teremtőink", akik feltúrbppozták az őseinket, a majomembereket hogy irányíthatóak legyenek s rabszolgaként tartsák őket. valószínüleg már kihaltak.


Plejádok - "fénymunkások" mindig igérgetik hogy ekkor jönnek meg akkor jönnek... szerintem csak szivatnak.


Reptoidok - ők a Föld intelligens őshonosai. 65 millió évvel ezelöt a Föld alá kényszerükltek egy atomháború miatt, amit két másik földönkívüli faj vívott - ez az atomháború irtotta ki a dínókat is.


Dogonok - ők egy afrikai nép tagjai, akiket régen a szíriusztól láttogatták az idegenek, azt hiszem valamiféle kétéltű lények voltak

2012. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Hát ebbe is bele lehet kötni mindig lesznek kötekedőek mert nem értesz egyet a más igazával de ettől még nem kell a szarkazmus...
2012. dec. 7. 19:41
 7/21 A kérdező kommentje:
Am nekem kicsit sántít a dolog mert vmeik GYK földönkívüli nép az a siriusrol származik... legalábbis 404 meg alajos bácsi ezt mondta:D de a dogonoknak a teremtői is onnan származik nem? de azok ha hüllő szerűek a plejádok meg nem akkor itt vki csúnya képp hazudik :D
2012. dec. 7. 19:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves csilla akkor te hiszel abban hogy lesz dimenzió váltás meg ienek nem?
2012. dec. 7. 19:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért hinnék benne? :)
2012. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nagyon úgy adtad elő h márpedig 21-én jönnek a fény munkások és magasabb lesz a rezgésszám meg 2 választás hogy maradsz vagy elmész meg ienek... gondoltam rákérdezek
2012. dec. 7. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!