Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem gyanús, hogy pont most...

Nem gyanús, hogy pont most 21-e előtt térnek vissza a kis szűrkék?

Figyelt kérdés

Az indai hatóságok megfigyelése szerint újra megjelentek azok az emberszabású földönkívüliek, akiket utoljára 2004-ben láttak az ország északi része fölött. Több mint száz katonai jelentés érkezett a különös lények visszatéréséről.


Az India Today értesülései szerint meg vannak rémülve a Ladakh-ban állomásozó katonai alakulatok. A pánik oka, hogy többen ufót véltek látni az égen. A kutatók szerint, az eddig hivatalosan nem azonosított, jelenések nagyon hasonlítanak egy nyolc évvel ezelőtti esetre.



2004-ben néhány geológus látott egy több, mint 15 méter magas, emberszerű, ismeretlen lényt. Az idegen látomást 40 percen keresztül volt lehetőségük megfigyelni, mikor a beszámolók szerint, az égen egy gömbszerű dolog jelent meg, ami magába szippantotta a földönkívülit. Az esetről több katonai jelentés is készült, amelyeket a mai napig nem hoztak nyilvánosságra. A mostani esetben csupán az égen észlelték a különös fényjelenségeket, azonban az egykori szemtanúk megerősítették, ők ugyan ezt látták évekkel ezelőtt. A katonaság és a rendőrség egy speciális, megfigyelő csapatot állított fel, amelynek feladata, hogy dokumentálja az égen látott igen objektumokat.


Akit érdekelnek a részletek : [link]



Komment :


Már régóta nincsen kis szürke észlelés. Mások jönnek ide és tíz évre visszatekintve az ufológia területén csak a Szauroidokról esik szó, elsősorban a Reptoidokról. Vajon most visszatérnek a Kis szűrkék is, mit jelethet ez? Háborút ? Vagy csak béketalálkozó lesz a közeljövőben ?


Kérem trollok és akik nem hisznek benne ne írjanak ! Éretelmes válaszokat várok, de komolyan 4


2012. dec. 12. 21:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Én észleltem már előtte is, nem nagy cucc, de könnyű őket azonosítani, mivel kicsik és szürkék és a veréb az egy madár.
2012. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 x) ***** válasza:
76%

De, nagyon gyanús. Sőt, ez már biztosan azt jelenti hogy világvége lesz. (Érezd az iróniát)

Tegnap (vagy tegnapelőtt) is föltettél egy kis szürkés kérdést (megjegyzem, a szürkét ott is hosszú ű-vel írtad) és akkor se találtál senkit aki bevette volna ezt a baromságot. Szerintem bőven elég hülye, semmivel nem bizonyított elmélet van már így is, nem kérünk többet, danke schön. Ja és we <3 paranormal.hu.

2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is gyanús. Engem is érdekelne, hogy mit jelenthet. Remélem nem lesz háború. Bár ha tényleg lesz reptilián invázió akkor mindegy. Sőt talán jó is, hogy itt vannak. Úgy tudom nincsenek jóba reptoidokkal, talán a mi oldalunkon közbe avatkoznak.
2012. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi 3. !


Ez nehéz kérdés. Mindenki az ufókutatás nagyjai közűl, azt várja hogy a kis szürke vs. reptílián ellentét miatt ők azért jöttek vissza pont most hogy megvédjenek minket.


De, szerintem csak osztoznak a zsákmányból. Egy csomó marhát lemészáróltak, magzatokat raboltak és embereket vizsgáltak éjjel. Azonkívűl átverték az USA kormányát. Azt hazudták nekik hogy csak nagy rendszámú elemekből lehet építeni térmeghajtót, de ez nem igaz. Más technikával a vízből is lehet.


Nem tudom mi lesz itt még .

2012. dec. 12. 21:32
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Így van, a vízbül veszi ki a zokszigént a Polgár Jenő hivatalban, amiből részecskegyorsítót csinál.
2012. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Értem... 15 méteres magas kis szürke...
2012. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ha ismernéd az ufólógiát, tudnád, hogy a Zéta Retikuliról érkező Kis szűrkéket egy másik bolygórendszerben kifejlődött Nagy Szűrkék kísérik és vezetik számos alkalommal, akik ugynolyan színűek és bőrmintázatúak mint a kis szűrkék, csupán sokkal nagyobbak. Mint a nevüksől is fakad : Nagy Szűrke. Ők még nálunk is nagyobbak, egyes példányok a 15 m-is eléri. Mint látod.
2012. dec. 12. 22:24
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapi parafost ad meg nékünk Amunaki!
2012. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Most, mit csináljak ha ott vannak jó cikkek, érdekes friss híranyag. Nem mondhatjátok, hogy nem vagyok naprakész UFÓ kutatásban ! Nem hanyagolom el az ufólógiát.
2012. dec. 12. 23:25
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet, hogy ez nem egy hírportál, hanem a Gyakori kérdések...
2012. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!