Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. 29-én volt az utolsó...

Dec. 29-én volt az utolsó menszim, és 14. 16. -án együtt voltunk! Azóta folyamatosan fáj a hasam alja! Az ultrahang szerint gyanús, mert van a méhemben egy pici pont. A vérvétel negatív. Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam dokinál egy utlrahangon, meg vérvizsgálaton, abban bízva, hogy végre sikerült összehoznunk egy bébyt.

Az ultrahangon azt mondta a doki, hogy gyanus, és lehet hogy terhes vagyok mert látott/láttunk a méhembe egy pici pontot! Nagyon boldog voltam! Utána elmentem vérvételre aminek ma tudtam meg az eredményét, hogy negatív lett! Mindössze 0,1 HCG volt a véremben! Most akkor terhes vagyok vagy nem? Mikortol mutatható ki a HCG? Vasárnap kell megjönnie?


2008. jan. 25. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nagyon ne éld bele magad.

Ha nem jön meg,akkor tudni fogod,hogy baba.Ha pedig igen,kissebb a csalódás.A hasfájás nem minden esetben jelent terhesse´get.lehet,hogy csak a közelgö mensit jelzi.

Szorítok,hogy baba legyen.

2008. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy akkor most mi van, de azt tudom, hogy a vérből az eredmény az nagyon pontos, és sokkal előbb kimutatja, mint a vizeletből. Én várnék a helyedben keddig, és utána tesztelnék. Vagy, ha nagyon nyugtalan vagy, miért nem hívod fel az orvoodat.
2008. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán mentél el vizsgálatra!!!Ilyenkor még nem mutattható ki semmi a véredböl.Az elsö mensi elmaradás után szoktak tesztelni és ha pozitiv a teszt utána kell dokihoz menni.Sokan csak hat hetesen mennek elöször vizsgálatra de még akkor sem biztos hogy van szivhangja a babának!Azt javaslom várj még egy hetet legalább és ha nem jön meg utána cselekedj.A hasad sok mindentöl fájhat!! Drukkolok a babához!
2008. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal, aki azt mondta, hogy a véreredmény miatt nem vagyok terhes! De mi van akkor hogy ha még nem kezdett el termelődni a HCG?
2008. jan. 25. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, mint vársz...

a vasárnap már nincs messze, ha nem jön meg, akkor kezdhetsz örülni.-)

2008. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más megoldás mint várni, várni, várni...
2008. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!