Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Világvége hívők! Mit szóltok...

Világvége hívők! Mit szóltok hozzá, hogy nem történt semmi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 14:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy ismerem őket, miután 1 évig szajkózták a baromságaikat, most tuti kitalálnak egész csomó magyarázatot:


a) Volt világvége,csak nem vettük észre a rezgésváltást, valójában már a mennyországban vagyunk

b) Kicsit elszámoltuk, jövőre lesz

c) Nagyon elszámoltuk, 2029-ben lesz

d) Lett volna, de a szkeptikusok miatt nem jött össze

e) Lett volna, de a reptoid-krixkrax-lumbulábi csillagflotta összeütközött a Nibiruval, amikor már épp szervezték a transzportokat a Föld megszállására

f) Bocsánat, hülyeséget beszéltünk... (ez utóbbit garantáltan nem fogod hallani)


Kérjük a helyes választ bekarikázni, és a szerkesztőség címére beküldeni. A helyes megfejtők között 1 db űrutazást sorsolunk ki Lumbulábiába...

2012. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
A maják rossz naptárat mutattak meg a világnak, amelyből hibás következtetéseket vontak le..melynek a vége egyenlő hibás világvége dátum!!
2012. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Napkiraly ***** válasza:
most kitalálnak valami újabb állatságot. Egyébként pediig az észk-koreai műhold által sugárzott hazafias népdaloktól visszafordult a Nibriu
2012. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Shai-Hulud ***** válasza:

Ismét kaptam egy üzenetet, ezt is megosztom veletek:


"Az üzenet küldője: Izom Agyas

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 15:43

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: Ki a faszommondta hogy lesz december 21-én világvége ?

Tele írjátok retardáltsággal a rovatot te korcs !

Ha most előttem lennél, bebasznám azt az ocsmány pofádat."


(Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az 5. választ is én írtam - erre reagált ilyen hevesen - de úgy látszik szöveget értelmezni nem tud az úr.)


Viszont azt igazán nem értem, hogy a hozzá hasonlókat miért is nem tiltják ki a tisztelt moderátorok? Úgy látszik, gyalázkodni, sértegetni szabadon lehet a Gy.K. rendszerében...

2012. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Wadmalac ***** válasza:
Pff, múlt héten hoztak ilyen hitgyülekezete fantomborzalomújságot, no az megmagyarázza. Az újság érvelése: a világvégét hirdetők AZ ŐRÖK, akik éberen ügyelik a világvége közeledtét jelző jeleket, és olyan éberek, hogy néha tévesen korán riasztanak, de ettől még jön...és jön.....Meg felhozta példának az orvost, aki megmondja a terhes mamának, hogy szülni fog, de a szülés kiírt napjában hibázhat......Áááááááááááá! Nos, az ágyon fekve művelődtem, ez megakadályozott a fejem falba verésében. :DDD Húdehívőlettem. :D
2013. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez még egy kabaréba is elmenne! :D
2013. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!