Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A pestis, fekete himlő mind...

A pestis, fekete himlő mind földönkívüliek okozta ragályok voltak hogy kiírtsanak minket?

Figyelt kérdés

A Discovery channelen, volt egy tudományos műsorban szó róla, hogy mielőtt ezek a járványok kitőrtek volna pl spanyol nátha, csuklyás maszkos fekete zubbonyszerű öltözékbe öltözött emberszerű alakokat láttak a mezőkön port szórni. Innen ered a középkori halálos kaszás elnevezés is. Közvetlenül utána megjelent a halálos járvány.


Szerinted ki, akartak írtani minket az idegenek ? Vagy egyszerűen ezzel akarták az emberek szervezetét immúnissá tenni az elkövetkezendő nagy biológia mutációt szenvedő pusztító járványoktól pl Multi rezisztens TBC?


2012. dec. 23. 13:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szntem ez hülyeség!
2012. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Miért nem írsz egy könyvet, mint David Icke, sok rajongód lenne, és ezentúl limuzinnal járhatnál suliba.

Biztos sokan megvennék.


Te lennél Árpi után a csalódott világvégehívők új istene. :D

2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
# 12/12 Gondoltam rá, nem adnák ki & magyarországon ebből nem lehet megélni csak amcsiban és ott a piac már le van fedve :/
2012. dec. 23. 14:31
 14/30 anonim ***** válasza:

A gyakori olvasonzóközönsége biztos megvenné.

Gondolj csak 404-re. Milyen hírnévre tett szert, minden szavát itták és még külön fórumot is csináltak neki.


Szedd egy csokorba az eddigi kérdéseid és hajrá. :D

2012. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Megvennétek egy : Best of .... -ot tőlem ? +Bónusz 25 törölt & 15 meg nem jelent kérdés.


Na?

2012. dec. 23. 14:43
 16/30 A kérdező kommentje:
404 idejénem nagyon sok vakhívő járt ide, aki már rég dobbantott innen :S 404 egyébként is vadkendertermesztésből él
2012. dec. 23. 14:45
 17/30 anonim ***** válasza:

Kígyóznának sorok a könyvesboltok előtt, nem győznél egyik bemutatóról a másikra szaladgálni.


Ha ügyesen csinálod és regénybe szövöd, úgy még talán.

Én is belekezdtem egybe, de az történelmi lesz egy kis misztikummal megfűszerezve.

2012. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Biztos lenne, aki megvenné a könyved. Én mondjuk csak ingyen fogadnám el, mert a legtöbb kérdésedböl hiányzik a poén :D
2012. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj a könyv ötlettel, hogy aki minimális biológiai ismeretekkel bír, tudni fogja h marhaság...

legalább utánanéznél a dolgoknak :S


A TBC és egyéb baktériumok általában saját maguktól válnak multirezisztenssé (vagyis antibiotikum ellenállóvá) Egyszerűen ahogy az emberek antibiotikumokkal elkezdik irtani őket, évek alatt genetikailag mutálódnak, információt cserélnek más baktérium törzsekkel, és egy idő után képesek rezisztenssé válni adott szerekkel szemben...ebbe semmi földönkívüli nincs, csak biológia.


A régi vírusok meg járványok visszaszorulásához pedig szintén semmi köze az ufóknak. Egyszerűen csak megjelentek ellenük a gyógyszerek, oltások, amik visszaszorították őket!!! :S

2012. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
akkor elégé pancserek mert eddig nem sikerült nekik
2012. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!