Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet lokottnek fogtok nezni...

Lehet lokottnek fogtok nezni de en nem tudom mi ez az egesz de kerlek s3gitsetek nekem . Nem alszom rendesen a dolog ota. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy ejjel nem tudtam aludni rendesen,anyukam is velem aludt egy szobaba de o mar aludt en meg fenn voltam,kezdtem elalmosodni de tudom biztosan hogy nem aludtam,aztan felneztem a plafonra es a csillar helyen mar egy fekete feher teglalap alatu valami volt es egy piros pont a kozepen es jobbra balra mozgott..Nagyon megijedtem 2-3 masodpercig neztem aztan mar kiabalni akartam anyukamnak es meg sem tudtam mozdulni teljesen megbenultam,megijedtem becsuktam a szemem es mire kinyitottam semmi nem volt azota is ugy felek mi lehetett ez?aki tudja kerem segitsen :(
2012. dec. 24. 15:06
 1/6 anonim válasza:
65%
lehet, hogy ébren álmodtál, velem is volt már ilyen. TUDOM, hogy nem aludtam és annyira valóságos volt az egész..nagyon megijedtem. Aztán később olvastam is meg beszéltem róla emberekkel és azt mondták ébren álmodásról van szó. Különleges dolog. Te is különleges vagy :)
2012. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Alvási paralízis.
2012. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor megsem uforol vagy valami jelensegrol volt szo?:(
2012. dec. 24. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is az alvási paralízisre gondoltam. Van egy ismerősöm neki is szokott lenni onnan tudom.

Általában jól alszol?

2012. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsö válaszoló: Hülye vagy.


Ez alvásparalízis, ahogy már ketten is írták elöttem. Nem kell töle tartani. A hallucinációk amikkel járhat nem valódiak, így nem is bánthatnak téged.

2012. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jol alszom altalaban.Koszononom szepen a valaszokat :)
2012. dec. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!