Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek hogyan repülnek a...

Szerintetek hogyan repülnek a Repülő Csészealjak?

Figyelt kérdés

Sokan felvetették azt hogy antigravitációval. Létrehoznak a hajó körül egy mesterséges antigravitációs teret, ezért tudnak a gravitációval ellentmondóan viselkedni, tehát megállni, furcsa kanyarokat tenni , stb. Ráadásul erre a csészealj test aerodinamikailag sokkal jobb,mint egy "sokszögletű" repülőgép,szárnyakkal, farokkal meg mindenféle kiállással, mert a csészealjnak sima felület, nincsenek sarkai stb.

Egyébként ezt még mi emberek nem tudtuk megcsinálni, csak próbáltuk,kisebb testeken, amin sikerült is ( pl kísérletek kis golyókkal, tárgyakkal) de még a tudósok szerint is az antigravitációs tér létrehozása lehetséges lenne.



2012. dec. 28. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Elméletben rózsaszín unikornisok is táncolhatnak a szivárványon.
2012. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
Egy Viktor Schauberger nevű feltaláló épített repülő csészealjat, esetleg ennek nézz utána.
2012. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Dalek Traak ***** válasza:
37%

Valóban használnak antigravitációs technológiát (ez az egyik alap) de ez nem elég az űrben való utazáshoz, a többi egyéb dologhoz meg főleg.

Az emberek közül már a nácik is kísérleteztek evvel és meg kell mondanom sikerült is nekik létrehozni repülő csészealjakat.

2012. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

Az üzenet küldője: Sir. Butchers

Az üzenet címzettje: montihun

Az elküldés időpontja: ma 00:33

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek hogyan repülnek a Repülő Csészealjak?

"űrfinggal"

Az üzenet szövege: Szija :-)


Amatör ufó kutató vagyok. Nagyon érdekel az ufológia és sokat olvasok a témában. Te mennyi ideje foglalkozol ezzel ? Én a paranormalt [link] és az enigmát szeretem nagyon a Fix.TV-n [link] Mindkettő igazán kiváló tényfeltáró hír forrás. Nívós ufókutatók szerkeztik, nagyon közérthető nyelvezettel magyarázza a bonyolúlt tudományos felfedezéseket és modern dolgokat.


Mindennap ezeket olvasom. Ajánlom neked is. Te niket olvasol ? Mit nézel a Tv-ben ? Mi a véleményed az ufókról ? Honnan jöttek ? Mit akartnak ? Lehet alakítok egy ufó klubbot vagy baráti kört. Benne lennél ?

2013. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%
A Google legyen veled!
2013. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

De segítek, jó?


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"montihun válasza:


Az üzenet küldője: Sir. Butchers

Az üzenet címzettje: montihun

Az elküldés időpontja: ma 00:33

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Szerintetek hogyan repülnek a Repülő Csészealjak?

"űrfinggal"

Az üzenet szövege: Szija :-) "


Engem is valami hasonlóval talált meg, bár én a fejlécet olvastam el, utána töröltem, és letiltottam a leveleit.

2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

kedves kérdező!Miért itt kérdezel ilyet,az ugyancsak laikus hozzá nem értő emberektől.Szerintem egyszerűbb utána olvasni a neten,rengeteg magyar és angol téma foglalkozik ezzel.Mellesleg van akinek már sikerült legyőznie a gravitációt.


[link]

2013. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
62%
szentséges atyaúristen
2013. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%

Elméletben lehetséges a térhajtómű.A nullaponti energia hasznosítása és a gravitáció legyőzése.

Sőt szerintem mivel már több ufo roncsot is összeszedtek a kormányok,ami mind a NASA.nal kötött ki végül,nagy az esélye,hogy a most röpködő csészealjakban már emberek ülnek

2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!