Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetségesnek tartjátok, hogy...

Lehetségesnek tartjátok, hogy templomot emeltek a földönkívűliek?

Figyelt kérdés

Templom a földönkívülieknek a szcientológusok jóvoltából


Egy könyv szerint a Szcientológiai Egyház egy új-mexikói installációval kommunikál a földönkívüliekkel.


Az installáció pedig nem más mint egy különös formájú gabonakör – állítja a BBC Panorama riportere, John Sweney új könyvében, melyben a Szcientológiai Egyház különös világát igyekszik bemutatni.


Sweeney szerint a két kör alakú ábra, melyek belsejében egy-egy gyémántforma látható, azért jött létre, hogy jelezzék “az űrből visszatérő különleges szcientológusoknak, hol található meg Hubbard munkája, miután egy nuklerális armageddon elpusztította az emberiséget.”


A helyszínen így nem csak a különleges rajzok lelhetők fel, hanem egy nyolcvanas években, több millió dollárból felépített földalatti katedrális is, nem akármilyen kincsekkel:


“Itt találhatók Hubbard arany lemezekre írt tanításai, titániumdobozba zárva, argonnal lezárva. A katedrális hidrogén-bomba biztos.”


Az 1952-ben, L. Ron Hubbard által alapított vallás szerint az emberek halhatatlan lények, földönkívüliektől származó, reinkarnálódó lelkekkel. Az egyház fő támogatói között van Tom Cruise, John Travolta, Juliette Lewis és Kirstie Alley is.


/mosaiconline.hu/



2013. jan. 2. 15:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én szcientológus vagyok, de ez a bejegyzés... keress magadak valami sportot, egy jó hobbit és barátnőt vagy barátot, hogy értelme legyen az életednek :DDDD
2013. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
1értelműen ufók voltak.
2013. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"csilla0701: Neked, hogy a francba sikerült facepalmot beszúrni, hogy a hirdetés ne csessze el?"


Milyen hirdetés?!


Simán ctrl+c ctrl+v

2013. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szállt le UFO az olimpia kezdetén,közben és az olimpia végén,túléltük 21-ét és számos más világvégét.


De még mindig hisztek a baromságaitokban????

2013. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha így lesz, akkor megyünk a katedrálisba mi is.


Nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, azt hogy nem lesz a közeljövőben armageddon, nem tudom miért kell mindig a pánikot kelteni, miért kell arra gondolni, hogy jön egy aszteroida és kész vége, ennyi volt. Ott volt pl. Tunguzka, túléltük. Nem tudni miért, és hogyan, de pont oda esett le valami, ahol nem volt egy fia lélek sem, szerencsétlen állatokon kívül. Lehet, hogy az ufok lőtték szét, hogy ne pusztuljunk ki, de ez meg egy másik történet. Meg ezer ilyen becsapódás volt már bolygónkon.

Nem értem miért olyan nehéz azt felfogni, hogy, ha látogatnak minket már millió éve a földönkívüliek, akkor kb. ugyanannyi alkalommal porig is égethették volna a Földet. Nem tették, jó lehet azért nem, mert várnak, hogy fejlettebbek legyünk, de akkor is mi hasznuk válna abból, hogy sok-sok év várakozás után rabigába hajtsanak, vagy csak úgy hobbiból elpusztítsanak? SEMMI.

Ha itt vannak, vagy jönnek majd, akkor a békés együttélés teória miért annyira hihetetlen? Lehet börtönbolygón élünk, száműzött lelkek vagyunk. Most akkor mi van? Nem tudod, én se tudom, más sem tudja, csak feltételez, és az nem tény!

2013. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Az ötlet nem rossz!

Ha idegen lényekre bukkanok, valahol a világmindenségben, először is építek egy templomot, ahova becsábítom az ott lakókat, náluk ismeretlen látványos, de haszontalan mütyűrökkel. Ezzel megvetettem a lábamat azon a földön.

A legnagyobb gond az lenne, hogy utálnám őket az idegenszerűségük miatt.

2013. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

"Neked, hogy a francba sikerült facepalmot beszúrni, hogy a hirdetés ne csessze el?"


Nem a hirdetés ceszi el, hanem ti... tudom, nem nekem mondtad de azért megválaszolom.

2013. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 fußballista ***** válasza:
0%
Lehetséges!
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!