Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért tartott földönkívüliek...

Miért tartott földönkívüliek támadásától Ronald Reagan?

Figyelt kérdés

Reagan 1987-ben az ENSZ előtt beszélt félelmeiről. " Néha arra gondolok, hogyan tűnne el a védelmünk világszerte, ha a földön kívülről érkező idegen fenyegetéssel kellene szembenéznünk".


Miért nyilatkozott ilyen behatóan az elnök a földönkívüli fenyegetésről? Mit tudhatott Reagan a földönkívüliekről?


https://www.youtube.com/watch?v=QK-XATA-5gs



2012. nov. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Reagan csak óvatos volt. Ilyenekről mindenféle hátsógondolat nélkül is lehet beszélni. Nem értem sokan miért gondolnak a legrosszabbra. Vannak, akik szerint Reagan kapcsolatban állt bizonyos földönkívüliekkel, nem tudom mi erről az igazság, de az is lehet, hogy csak szeretett volna, vagy csak ő is hallott valamit, és elkezdett járni az agya.
2012. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Egy politikus megszólalásai a legritkább esetben szólnak saját személyes félelmeiről. Fel kell tenni a kérdést, mi a politikai haszna ? Jelen esetben az, hogy félelmeket gerjesszen, és ezáltal tegye legitimmé a sok milliárd dolláros fegyverkezési programját.

A valódi ellenfél számára nem az ufók voltak, hanem a szovjetek, akik valóban nem is bírták a fegyverkezési versenyt, tehát Raegen jelentősen hozzájárult a Szovjetúnió összeomlásához.

2012. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reagan egy nagygyűlés mikrofonpróbáján ezt mondta: "Szeretett amerikai népem! Büszkén jelenthetem be, hogy aláírtam az Oroszországot mindörökre törvényen kívül helyező cikkelyt. A bombázás öt percen belül megkezdődik!"

És igaz volt?

2012. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!