Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikus vagyok mint, sokan...

Szkeptikus vagyok mint, sokan máso, de ezek a videók nagyon érdekes, szerintetek?

2013. jan. 6. 11:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
az első az tuti fake... a második meg... hát nem hiszem h a NASA első dolga az h ufo videókat tesz fel a youtube-ra, ha meg hiteles is kis apró pontokról beszélünk ami gyakorlatilag a kamera előtt elsuhanó por is lehet
2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

az elso nevetseges, a nasa dolog sem nagyon meggyozo. van olyan gyors ami, ha ufo akkor par masodperc alatt több ezer kilometert tesz meg... lehet, de nem valoszinu


en is gondoltam mar, hogy nem kell ufora urhajokent gondolni mindig. baseball labdanyi urhajo pok nagysagu aliennel... hulyeseg

2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Az első videó az egyértelműen kamu.

A második videót én is láttam már talán, de ha jól emlékszem fekete fehérben, de lehet, hogy egy másik volt.

Olyan idegen testet én már 3-szor láttam (lassú volt, imbolygott, 2 volt belőle, utána pedig eltűnt, volt amikor csak 1-et láttam, volt, hogy hármat, nem egyedül voltam és józan), mint amilyen a 2. videón van, de még mindig nem tudom mit gondoljak, én is nagyon szkeptikus vagyok...

2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!