Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattunk?

Mit láthattunk?

Figyelt kérdés
Novemberben este 9 óra körül anyukámmal sétáltunk hazafelé, és a házak felett egy nagy, teljesen szabályos kerek, lapos valamit láttunk lebegni, vagyis csak ott állt egy helyben, és piszok nagy volt. Körben a peremén pici kerek alakú lámpák voltak. Lentről, sötétben maga a dolog feketének tűnt. Néztük még egy darabig, de valahogy akkor még nem fogtuk fel, hogy mit látunk. Ja, és az égvilágon semmi hangja nem volt. Indultunk tovább, max. 2 lépést tettünk, és visszanéztünk rá, de akkor már nem volt sehol. Nem írom, hogy villogott, meg kergetett, meg zenélt, mert csak ennyi történt. Akinek eddig elmondtam, nem nagyon akarta elhinni, pedig semmi hasznom nem lenne abból, ha hazudnék. Azoktól kérdezem, akik hajlandóak elhinni: mi lehetett ez és miért volt ott?

2013. jan. 19. 20:53
1 2
 1/20 Dalek Traak ***** válasza:
65%

Én hiszek neked kérdező!

A leírásod alapján valószínüsíthetően egy idegen űrhajó volt. De mekkorát takar az a 'piszok nagy'?

2013. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk lehetett katonai repülő is.
2013. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Meteorológiai ballon. :)


[link]

2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tom Benko ***** válasza:
55%
Mennyire nagy volt? Az égen ugyanis, ha nincs mihez viszonyítani, akkor a távolság és méretérzékelés enyhén szólva csapnivaló. Én pl. láttam a leírásodra hajazó gyerekjátékot. Kis propeller, peremén ledekkel, és a forgáskor a benne lévő mágnesek által indukált igen lájtos elektromos mező működteti őket.
2013. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ja, mindenre, ami nem utasszállító, rá kell fogni, hogy meteorológiai ballon. :)


Ahogy mi meg tudtuk ítélni, olyan 8-10 m ármérőjű lehetett minimum. De az is lehet, hogy magasabban volt, mint ahogy gondoltuk.


Benko: egy gyerekjátéknak, főleg ha propelleres, van valamennyi hangja. Ennek nem volt, mint írtam. Egy gyerekjátékot csak fel tudok ismerni, és valószínűleg nem tűnik el 2 másodperc alatt a semmiben. És a mérete is kizárja szerintem.

2013. jan. 20. 06:08
 6/20 anonim ***** válasza:
Ilyennel már találkoztam a Google képeknél... unatkozol kérdező?
2013. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem katonai repülő.

Túl sok van belőlük manapság, sőt rengeteg. Nem hiszem, hogy a fél galaxis csak túristáskodni jön ide.

2013. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
de ha azt vesszük a bolygónk gyönyörű! (Csak némely ember nem veszi ezt észre) és lehet h pont emiatt a biologiai sokszínűség miatt látogatnak el! ja meg a geologiai szépségek! :D
2013. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi csak a sajátunkat ismerjük, de képzeld el mennyi csoda lehet még más bolygókon. :)
2013. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

08:18 - belinkelnél egyet?


Tájékoztatásul közlöm, hogy ha unatkoznék, jobb dologgal is el tudnám ütni az időmet este 9-kor...

2013. jan. 20. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!