Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki rendezte a Prometheus-t és...

Ki rendezte a Prometheus-t és mi annak a korábbi filmjének a címe, amiben egy halott Tervezőt (avagy Űrzsokét) láthattunk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ridley Scott
2012. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ridley Scott, a film címe pedig Aline - A nyolcadik utas a halál.


Jó versenyt a figuráért! :D

2012. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ridley Scott, és az a film az Alien: Nyolcadik utas a halál (1979) volt.

De felhívom a figyelmedet, hogy ha tetszett a Prometheus, sőt ha ez a film is tetszeni fog, akkor NE NÉZD MEG A FOLYTATÁSAIT! (Maximum az Alien 2. részét, de már annak sincs semmi köze a Prometheushoz)

Komolyan mondom, ne nézd meg csak az elsőt, a többi egyre gagyibb, lerombol mindent ami szép és jó volt az első filmben majd lesüllyed a Barátok közt színvonalánál is mélyebbre és lehúzzák az egészet a klotyón.


Amúgy én is óriási nagy Prometheus fan vagyok :)

2012. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen a figuráért megy, láttam mind a 4 Alien részt , megvolt a tippem csak nem voltam biztos, a rendezőt egyből megtaláltam és a figura tetszik. nagy Alien rajongó vagyok.
2012. dec. 8. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: "In space no one can hear you scream."


Hál istennek! :)

2012. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!