Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha lenne UFÓ kutató (ufológus)...

Ha lenne UFÓ kutató (ufológus) szak. Te elvégeznéd?

Figyelt kérdés

Mondjuk a természettudományi kar keretein belül. Alapozás 6 félév. Kísérleti ufó kutatás. ufó történelem. ufó kutatók élete ( Hargitai, Sós tibor, Egely, 404 stb). Modern fizika, génbiológia.


4 félév specializáció. Modern ufó kutatás. Elméleti ufológia. Téridő-görbítő fizika stb.


A kiváló tanulók ösztöndíjat nyernek az 51-es körzetbe. Láthatnak antigravitációs meghajtóművek prototípusának tesztelését.


Mivel egészítenéd ki ezt az 5 éves képzést ? Elmennél így ?


2013. jan. 24. 20:40
1 2
 1/14 Tom Benko ***** válasza:
+1 a kérdésnek.:) Feldobtad a napom!
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Reptoid vagyok, nálunk Reptoidiában már rég van ilyen képzés. Csak annyi, hogy mi leigázástant is tanulunk! JÖVÜNK!!!!
2013. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hol szeretnél elhelyezkedni az ufológiával?
2013. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pL Ufómagazin, Hihetetlen magazin stb. 900 Ft/db a lapnak !! Enigma TV, Fix TV, EZO TV, BP TV. stb, ahol lehet. 51-es körzet
2013. jan. 24. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Ami "ufológia" címszó alatt tudás létezik, azt én egy délután alatt meg tudom tanulni. Tökéletes példája a haszontalan tudásnak.
2013. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lilith1994 ***** válasza:
Már vannak ufológusok... azaz ufó kutatok.
2013. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eh, én mennék simán. Lenne annyi értelme, mint pár töltelék szaknak. Ki lehetne egészíteni, photoshop, after effect tanfolyammal, előkészítésként a 'hogyan vegyük észre a hamis videókat' kurzusra. Meg a hogyan készítsünk hamis videókat kurzushoz is hasznos lenne.
2013. jan. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
A mai színvonalas, divatos szakok, mint az enteriőr-dizájner, a kommunikáció, a stylist, a reklámmenedzser, a rendezvényszervező, a szabadbölcsész és hasonlók között simán elférne ,fel sem tűnne.
2013. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, ez egy csúnya mosás volt.


Ezeket a szakmákat igenis lehet(ne) nívósan megtanulni és művelni. Más kérdés, hogy a magyar felsőoktatásban és a munkaerőpiacon ez hogyan valósul meg.


Ufológia - ez viszont nem szakma, még hobbinak is kevés.

2013. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze! És 404 vezetésével földönkívülit is boncolnánk? :D
2013. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!