Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Párhuzamos Univerzumokból...

Párhuzamos Univerzumokból érkezhetnek az UFÓK?

Figyelt kérdés

Nem tudja senki, hogy honnan jönnek. Csak találgatnak, hogy másik bolygóról vagy a jövőből stb. Arra gondoltam, mi van ha mindegyik igaz és párhuzamus világból jönnek?


Egy másik emberiség élete másképpen alakul és kifejlődtek a cetekből vagy a náci génteknológia következménye.


2013. febr. 6. 19:31
1 2 3
 1/27 Dalek Traak ***** válasza:
76%
Az UFO-k általában idegenek űrhajói akik másik bolygóról jönnek, de némelyek emberek titkos kísérleti eszközei. De ezen kívül másik univerzumból is érkeznek lények de csak igen ritkán vagy csak nem észlelhetőek.
2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A cetek miért fejlődnének emberré? Az nem egy magasabb fokozat, egy level up, ugyanúgy fejlődnek mellettünk a saját vonalukon az élőlények, ahogy mi is. Persze attól még használhatnak fejlett technológiát, de nem emberek lesznek.
2013. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%

Annyira utálom az ilyen kérdéseket.Én itt tarthatnék gyorstalpalót csillagászatból (nemsokára végző csillagászhallgató vagyok) Na de minek?Álltalában akik ilyen kérdéseket tesznek fe,unatkozó álltalános iskolások,akik nem hogy párhuzamos univerzumokra vonatkozó elméleteket nem ismernek és értenek,de még az R=U/I képletet se ismerik,Értik.


Az ilyen kérdéeknél nem igazán értem milyen választ várnak.Én itt most tudnék olyan képletparádét és számításarmadát felhozni hogy a gyakorinak nem lenne elég szervere ahhoz,de gondolom nem lennél vele okosabb kérdező.


Ezek már annyira jelenlegi biztos tudásunkon túl vannak,hogy egyszerűen nincs még lehetségesnek mondható elképzelés se.Még Hawking,Kaku és a többi elméleti és kvantumfizikus is csak elcsukló hangon fogalmazza meg elméleteit.Tehát egy évtized minimum kell még ennek a tudományágnak.


De ha meg is lesz a válasz,az nem olyan lesz mint 1+1=2.

Csak mély utánaolvasással válnak ezek érthetővé.Nem egy 3-4 sorban leírható kis válasz van.


Persze most jönni fognak az ezotéria ,paleasztronauta,UFO és mindenféle hívők akik majd bizonygatni foglyák hogy onnan jönnek.Egyszerűen csak azért mert ez egy cáfolhatatlan (de bizonyíthatatlan) állítás.Ilyen alapon mondhatnám hogy a Kamcsatka-félsziget egyik öbléből jönnek.Mivel nem lehet se bizonyítani se cáfolni ezért korrekt válasznak számít hívők részéről.


És az hogy nem tudja senki hogy honnan jönnek,helytelen.Még azt se tudjuk hogy egyáltalán jártak-e itt.Tehát ha azt a 0,01% esélyt biztosnak vesszük,akkor már lehet az eredetükről is beszélni.

2013. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%

Inkább lehetséges, hogy közösek voltak az őseik a ceteknek, embereknek, majmoknak, disznóknak és az összes többi élőlénynek, ami szerintem több szempontból is logikus.

A cetek a disznókkal állnak a legnagyobb rokonságban, a disznók szervezete pedig hasonlít az emberére.

Az UFÓ-k egyébként többnyire azonosítatlan bármik lehetnek, amik repülnek, egy részük pedig kísérleti repülőgépek.

Földönkívüliek nem hinném, hogy valaha is jártak volna a Földön, ha technológiára utaló dolgokat találnak, a többségük hamisítvány, a többi pedig szerintem régebbi civilizációk ábrázolása lehet.

2013. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem fogsz értelmes választ kapni, és tudod, miért?


Mert egy normális válasz már több energiát igényelne, mint amennyit te az egész témába fektettél. Majd ha megnyilvánulnak némelyest mélyebb ismereteid és az érdeklődésed mellé igényesség is párosul, és látszik, hogy komolyan veszed a dolgot és nem csak fél órát akarsz rászánni, akkor esetleg.

2013. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Annyira útálom az ilyen válaszokat, mint te csillagász hallgató ! Azt meg honnan veszed, hogy jobban értesz a fizikához, párhuzamos univerzumokhoz, mint Én ? Lehet többet rázok ki a kisújjamból mint te. Az más kérdés, ha olyan okos vagy minek mentél arra a szakra, amikor tudhatnál hogy csillagász egyáltalán nem kell.


Nem fejtettem ki a kérdésemet nagy terjedelemben, mert úgysem olvassák el emiatt:-). A kérdés lényege benne van.


Esetleg azok az ufók, akik azt mondják a kontaktoknak, hogy másik bolygóról jöttek, csak kamuzzák ezt, hogy ne sejtsük hogy egy paralell világból vannak ! Hargitai Károly ufó kutató írt ilyen könyvet.

2013. febr. 6. 22:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem, mikor egy nagy szakértő többszöri figyelmeztetés után is ufónak nevezi E.T-t!
2013. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem.


"Annyira útálom az ilyen válaszokat, mint te csillagász hallgató ! Azt meg honnan veszed, hogy jobban értesz a fizikához, párhuzamos univerzumokhoz, mint Én ? Lehet többet rázok ki a kisújjamból mint te."


Kötve hiszem, ehhez ugyanis OLVASNI kellene, méghozzá sokat. A helyesírásod viszont olyan, hogy abban még a kötelező olvasmányok sem látszanak meg.

2013. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Antimod ***** válasza:
Akár.
2013. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 nemelfogult ***** válasza:

@+8/9

Ha valakinek egyébként nincs semmilyen értelmes gondolata a témához, akkor feltétlenül elő kell venni a helyesírást? Csak kifejezni valamifajta felsőbbrendűséget? Egyébként a csillagász egyetemista (aki valószínű nem az) több ilyen hibát csinált mint a kérdező... miért nem őt piszkáltad?


A kérdésre: ha paralell univerzumra gondolsz, hogy jön hozzá a náci gén technológia? Nem értem az összefüggést. Leírhatnád.

2013. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!