Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az idegen...

Lehetséges, hogy az idegen lényektől megtudhatjuk a föld és az emberiség igaz történelmét?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy feljegyzést készítettek videokkal meg mással a Föld és lakosai történelméről? Birodalmakról, népekről, emberekről lehetnek akár videóik. Akár lehet van videójuk Mátyás Királyról, Hitlerről, Jézusról, Nerorol, stb.

Érdekes lehet nem?



2013. febr. 18. 10:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
írj nekik twitteren, hátha küldenek linket a videókhoz.
2013. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Lehet előkerülnének interjúk is a piramisok építésénél dolgozó műszakvezetőkkel... :D
2013. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha van köztük egy Máté Kriszta, akkor a korbácsolást is láthatod, vagy azt, amikor Cleopátrát megmarja a kígyó.
2013. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Jajj erről eszembe jut a Horrorra akadva:


"-Most pedig belehatolunk a vérfürdőbe. Veszed az adást?

-SEGíTSÉG!!! EZ FÁJ, NAGYON FÁJ!!!!

-Csak vedd tovább! Vedd tovább!"


xDDD

2013. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha léteznek és ha annak idején már itt voltak; akkor igen, lehetséges. Igen, nagyon érdekes lenne.
2013. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Droidombre válasza:
35%

Szerintem mi nem fogjuk már megtudni a teljes sztorit.

Gondolj bele, hogy az elmúlt 3-4 ezer évnek milyen sok fontos eseménye volt amiből már összeállítasz egy képet.

De itt akár több 10.000 évről is beszélhetünk amiről be kéne számolniuk mert mára már kiderült, hogy helytelenek az információink a múltról.


Mondjuk engem legjobban az izgat vajon évszázadokon ezredeken át miért csak kő kő és kő volt a ház építőanyag, majd mi meg az utóbbi pár száz évben simán felfejlődtünk az űrig...

2013. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

"Mondjuk engem legjobban az izgat vajon évszázadokon ezredeken át miért csak kő kő és kő volt a ház építőanyag, majd mi meg az utóbbi pár száz évben simán felfejlődtünk az űrig..."


A két világháború, de főleg a második.

2013. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

#6


ha ennyi kérdésed van akkor miért nem figyeltél az iskolában? Mert nagyon tanulatlannak tűnsz.

2013. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Droidombre válasza:
8%

Visszaolvastam mit írtam.

Az utóbbi száz évre gondoltam volna? Nem...

2013. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem trollkodni akarok, de miért beszél mindenki úgy ezekről a dolgokról, mintha csak egy idegen faj létezne az univerzumban? ("AZ idegenek; AZ ufok")

Egyébkén ha ők "teremtettek" minket, akkor biztosan.

2013. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!