Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez igaz?

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 27. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát persze, ezek abszolút megkérdőjelezhetetlen tények és a forrás is rendkívül hiteles...
2013. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem értelek, miért kételkedsz? Egy weblap számodra nem elég bizonyíték???
2013. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem az... És ami azt illeti, igen kételkedek. (Azért kérdeztem meg)
2013. febr. 27. 19:01
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Örülök, hogy kételkedsz, és nem nyelsz be kritika nélkül minden ostobaságot. :-)

Nem, nem igaz, a weblap által elmondottak a városi legendák körébe tartoznak.

A roswelliek pedig jól megélnek az ufo-üzletből...

[link]

[link]

2013. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PrettyVillain ***** válasza:
" A Föld a Domain számára csak azért fontos, mert útba esik a galaxis középpontja felé, azon az útvonalon van, ahol a Domain terjeszkedni kíván." - Mintha a Galaxis útikalauz stopposoknakban is ez lett volna, amikor a Wogonok galaxisközi autópályát akartak építeni, és a Föld útban volt...
2013. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még jó hogy a föld a tejútrendszer egyik karjának a szélén van :)
2013. febr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és ez az egész idegenek jártak Roswellben és ufo zuhant le ott szerintem is csak egy jó üzlet nekik
2013. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érdekes cikk, amit érdemes vizsgálni. Sok egyéb adattal szinkronban van (valamilyen szinten).
2013. febr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Antimod ***** válasza:

Bár elég hosszú volt, kinyomtattam és elolvastam, nem csak azért, hogy tudjak válaszolni, hanem azért is, mert érdekelnek a különböző elméletek.


Szerintem nem igaz egyébként, méghozzá a következő okok miatt:


1) Ha az idegenek annyival fejlettebbek nálunk, aligha vannak azon a szinten, hogy rabszolgaként dolgoztassanak másokat. Ezt a szintet már lassan a rendkívül "gyarló" ember is meglépi.


2) Szintén ez a helyzet a galaktikus csatározásokkal. Rendkívül negatív a kép a fasisztoid, militarista idegenekről, akik bolygókat szállnak meg, és egymást irtják. Ennél az ember is sokkal fejlettebb, ez az összkép egy militarista, beszűkült tudat teremtménye lehet.


3) Ha tudják azt, hogy az "is be" nem szüntethető meg, akkor szintén nem értem, mi a lényege a galaktikus ütközeteknek.


4) A halálközeli élményekre és létközi emlékekre is utalnak benne, a kép azonban sokkal-sokkal vegyesebb, mint a cikkben megjelenik. Az igaz, hogy legtöbb esetben számot adsz az életedről SAJÁT MAGADNAK, de mi a legalapvetőbb kérdése, esszenciája az életnek e szerint? Mennyi szeretetet adtál. Ez az univerzális üzenet. Ennek van alárendelve minden itt a Földön, valószínűleg ezt kell megtanulnunk. Nekem pedig ez a lényeg nem fér össze a börtönbolygó elméletével. Aki ugyanis halálközeli élményeket él át, teljesen más értékrenddel jön vissza, mint amit itt belénk nevelnek. És ez az értékrend nagyon különbözik a cikkben Birodalomnak nevezett társadalom értékrendjétől. Vagyis kizárt, hogy a szellemi vezetők onnan származzanak, hiszen akkor a saját levesükbe köpnének bele. A hipnózisban felszínre került emléktöredékekkel ráadásul ugyanez a helyzet.

A másik probléma az, hogy a HKÉ-ket átélt személyek teljesen más jellegű helyekről, világról beszélnek, mint amiket a cikkben említenek, ahová "a holtak lelkét viszik". Én pedig sokkal hitelesebbnek tartom többezer különböző ember véleményét, mint egy cikkben szereplő, ellenőrizetlen forrásból származó információt.


Az egészben egy óriási ellentmondást látok a spirituális fejlettség, illetve a hatalomvággyal telt beszűkültség állapota között. Véleményem szerint a kettő nem fér meg egymással, és itt borul a történet.

2013. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!