Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 20 éves a Magyar UFÓ kutatás!...

20 éves a Magyar UFÓ kutatás! Hogy értékeled, ezt a küzdelmes korszakot?

Figyelt kérdés

Húszéves a magyar ufókutatás. Ebből az alkalomból egy egész napos kongresszuson osztották meg egymással tapasztalataikat a téma iránt érdeklődők. Az előadók között volt olyan, aki vadászpilótaként kétszer is találkozott ufóval. A magyar ufókutatók azt szeretnék, ha Magyarországon is nyilvánosságra kerülnének az ufó-akták. Már ha vannak ilyenek.


Számtalan hasonló ufófelvétel található a világhálón, és sok-sok beszámolót hallani a különböző ufóészlelésekről, netalántán emberrablásokról. Knoll Gyula vadászpilóta volt, kétszer is találkozott ufóval.

„Nekem volt kilenc kényszerleszállásom, meg lezuhanásom, de egy se volt olyan, mint amikor ’59. július 29-én Kaposvár fölött éjfél előtt találkoztam először például a repülő csészealjjal. Még most borsódzik a hátam” – mondta el Knoll.


A tárgy megközelítette az ő 900-1000 kilométer/órás sebességgel haladó repülőgépét, majd egy kis idő után az övénél háromszor nagyobb sebességgel eltűnt. Később egy Karakum-sivatag beli kiképzésen volt megmagyarázhatatlan élménye.


„Jelentem rádión: feladatot végrehajtottam. Nem szól a rádióm. De ez hagyján , az elektromos iránytűm meg áll egyhelyben” – vélekedett a pilóta.


Később kiderült, hogy a radarok egy ismeretlen repülő tárgyat jeleztek az ő gépe közelében. Sokáig nem beszélt senkinek az élményeiről, viszont elkezdett kutatni, és azóta több könyve is megjelent a témában.


A kongresszus szervezője szerint az ufókutatás nem egy egységes tudomány, hiszen mindenki saját szakterületén próbálja megfejteni a rejtélyes eseteket.


„Van akit érdekel, hogy hogy nézhetnek ki az idegen civilizációknak az űrhajói. Ő csak az űrhajókról, mint akár egy földi űrhajóról vizsgálódik, és azt próbálja összehasonlítani, hogy mi a földi és mi az idegen. Van, aki azon kezd meditálni, hogy amennyiben vannak idegen civilizációk, abban hogy néznek ki a társadalmi felépítettsége, hogy néznek ki az ottani élőlények, vajon ott is demokrácia van, diktatúra van?” – nyilatkozta Pusztay Sándor, az Ufó Magazin főszerkesztője.


Vannak olyan országok, amelyek egyébként már nyilvánosságra hozták a megmagyarázhatatlan esetek aktáit, az itthoni ufókutatók pedig azt szeretnék, hogyha vannak ilyenek dossziék, akkor ezek Magyarországon is nyilvánosak legyenek.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dof_e..


2013. márc. 5. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szia Vera!
2013. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
80%
Úgy, hogy 20 évet igazán el lehetett volna hasznosabban is tölteni.
2013. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Értékelésem:1-es.Megbukott.Nincs semmi konkrét bizonyíték.Ha elémraknának egy ufót elhinném.Vagy ha a híradóban bemutatnának egyet.
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Visszatért Anorexiás Waulberg Veronika Annunaki ?
2013. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:
48%
Who cares?
2013. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
A Rákosi-korszakra előbb leszek büszke, mint a magyar UFO-kutatásra!
2013. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Teljes mértékben egyet értek a 2-es válaszolóval.

Egyébként hogyan térhettél vissza Vera? Én úgy tudtam, hogy Dalek Traak megsemmisített téged.

2013. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es neked mégis mi a hasznos? az ufo téma az egyik legérdekesebb téma a földön, amiről lehet beszélni!!! jó hogy nem a lovak ánuszát vizsgálták! az jobb lett volna szerinted ha azzal foglalkoznak?
2013. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Szerintem például a rákkutatás, az alternatív energiák keresése sokkal hasznosabb, és hidd el, hogy ha lenne türelmem, kilométer hosszan tudnám sorolni mindazokat, amik szerintem sokkal fontosabbak.


Azt nem vitatom, hogy érdekes téma az ufológia, csak éppen számunkra gyakorlati haszna a nullával tökéletesen egyező.


A lovak ánuszának vizsgálata pedig valóban fontosabb, kérdezz csak meg erről egy gazdát, akinek lovai vannak. Nem hiszem, hogy a hasmenéses lovához az állatorvos helyett egy földönkívülit hívna.


(én voltam a ketteske.)

2013. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!