Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 3 megmagyarázhatatlan dolog...

3 megmagyarázhatatlan dolog történt velem életemben. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

kezdem a legegyszerűbbel, ezt gyorsan lezavarhatjuk :

régen szerettem a villámokat nézegetni, aztán egyszer elég nagy vihar volt este. Ültem az ablak előtt, és nézelődtem. villámokat láttam, közben egyszercsak kb 500 méterre egy fényes pötty jelent meg, amiből kb 5 másodpercig mindenfelé villámok jöttek. Talán valami igen erős töltés? nem értek hozzá.


második : régen a családdal voltunk bevásárolni. gyerek voltam. vettem magamnak egy gyertyát (szerettem viasszal formázni), a kocsiban a kalaptartóra tettem.hazaértünk, segítettem bevinni a cuccokat anyáéknak, aztán bent leragadtam kicsit. Később eszembe jutott, hogy kint maradt a gyertya. Kimentem érte, de nem találtam sehol, viszont találtam a helyén egy kanócot. Körülmények : a kocsi kulcsra volt zárva, az ablakok feltekerve, átlagos (nem nyár) hőmérséklet volt, és sehol, de tényleg sehol nem volt viaszfolt. Nagyon nem hagyott minket nyugodni, addigra apa is ott volt. felszedtük a kárpitot, mindent, néztük vannak-e rovarok, akik esetleg megehetik... semmi! és így 15 év után sem hagy nyugodni.


harmadik :

pár éve történt, hogy este elmentem wc-re. hirtelen mintha fényeket láttam volna, de gyors kivertem a fejemből. (biztos csak káprázott a szemem). Láttam hogy barátnőm is felébredt félálomban, mondom megviccelem, és azt "kamuzom" neki, hogy furcsa fények vannak kint. :) bejött a tervem, felcsigáztam, és elhitte. Kicsit beparázott, aztán mondom nincs semmi. Kinyitottam az ajtót, aztán még most is borsódzik a hátam tőle, vakító fények pásztáztak mindent. Éjszaka úgy tűnt, mintha reflektorba néznénk közvetlen közelről. Nagyon megijedtünk. gyors fogtam a ruháimat, felöltöztem, meg fogtam valami husánknak valót (bicikli-hajtókart). kimentem megint a folyósóra, de akkor már nem volt semmi fény. Kiosontam az udvarra, és a legnagyobb csendben hallgazótzam legalább 10-12 percig. Semmi nem volt, egy tücsök sem ciripelt. hallottam saját szívdobogásomat, olyan csend volt... utána bejártam kicsit a környéket, körbenéztünk már ketten is, semmi nyoma nem volt se fénynek, se egy ártatlan léleknek.


Lehet így elsőre lesznek akik nem hisznek nekem, megértem őket, de egyben figyelmen kívül is hagyom véleményüket. senkit nem akarok meggyőzni, csak valami korrekt magyarázatot próbálok találni ezekre, mert nagyon régóta aggasztanak


2013. márc. 19. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. tuti gömbvillám, olyat már én is láttam, semmi extra nincs benne, bár mondjuk elég ritka jelenség.


A többit nem tudom, majd megmondja valami okosabb.

2013. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

az 1 komizóval egyetértek, biztos gömbvillám.

a többire én sem találok logikus magyarázatot, de nem mindenre van ilyen magyarázat.Vannak ilyen különleges jelenségek

2013. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Az első biztos, hogy gömbvillám volt.

A másodiknál nem tudom mi történhetett pontosan. Én arra gondoltam, hogy szimplán elolvadt.

A harmadik több dolog is lehetett, kevés az információ ahhoz, hogy meghatározhassam. Ebbe a több dologban benne van az, hogy földönkívüliek is okozhatták.

2013. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. szívesen fogadok még hozzászólókat.


a harmadiknál avval nyugtatom magam, hogy biztos valami tolvaj volt egy igen erős lámpával, csak gyorsan eliszkolt.... bár bőven vannak kétségeim, mert a fényjelenség intenzitása is igen erős volt, és teljesen hangtalan is.


a második sztoriban nem találtunk sehol semmi viasz nyomot. Itt arra is gondoltam, hogy talán valami viasz utánzat volt, és elpárolgott, vagy hogy már előtte elhagytam valahol, csak bemeséltem a tudatalattimnak, hogy a gyertya a kalaptartón van

2013. márc. 19. 21:21
 5/12 anonim válasza:
100%
hmm érdekes a 3dik történet...mindig is úgy gondoltam hogy igen furcsa az élet és nem tudhatjuk hogy rajtunk kivül van e más civilizáció.....bármi lehetséges és a világegyetem elég nagy....az embert foglalkoztatja a kérdés "vajon létezik más is vagy csak mi emberek? de ha létezik akkor mi célból jönnek.....talán sosem kapunk ezekre választ
2013. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.: Gömbvillám, vagy vmi magas feszültségűt kivitt a vihar, és nem 500méterre hanem 5000-re volt, cs elnézted (viharban megesik).


2.: Sztem megszívattak, vagy elfelejtettétek, h már bevittétek és a kanóc (vagy zsinór) eleve volt ott, cs nem vetted észre.

VAGY nálatok is van olyan, h leteszel vmit valahova és mire visszafordulsz eltűnik a francba. Nálunk is van ilyen néha, baromira idegesítő tud lenni.

Volt már ilyen tollal, táskával, cipővel, zacskóval meg még 1 csomó dologgal egészen az újonnan vett egérig (katt katt). (Egyébként az meglett 1 jó év múlva véletlen, de azt nem tudom, hogy került a szatyorból a pincébe, úgy h senki se nyúlt hozzá.)


3.: Lehetett egy kopter amint épp keresett vmit, vagy egy rendőrautó, vagy ha van 1 kereszt utca pont szembe a házzal, akk egy autó jöhetett reflektorral.


Nem mondom, h nem hiszek neked, csak azt gondolom, h véletlen események áldozta lettél. Meg 1 szívatásé.

2013. márc. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, hogy kiírtad ezt! Bár segíteni sajnos nem tudok, de így végre én is kiírhatom az én megmagyarázhatalna esetemet! 20 éve történt, á, régebben, 1986-ban, esetleg '87 elején. Fiatalasszony voltam, főztem. Vettem 3 db egész csirkecombot. Kettévágtam őket. Tudtok követni, alsócomb, felsőcomb, 6 db husi. Kirántottam őket. Kész lett. Kész lett az 5 db csirkecomb. Azóta sem tudom megmagyarázni, mi történt. Kutyánk csak 1989-ben lett. A szemetet áttúrtam. Megnéztem, nem esett-e a tűzhely mögé, hűtő mögé stb. Ez mondjuk nehéz lett volna, akkor költöztünk, alig volt bútorunk. Soha nem hittem semmi természetfelettiben, nem is így voltam nevelve. Anyám fizikatanár, apám geológus. Az ablakon nem esett ki, megnéztem. Le is mentem. Magasföldszinten laktunk, és az ablak előtt volt az asztal, szóval nehéz lett volna. Ami azóta sem hagy myugodni: símán elhittem volna, hogy 5 db hús volt, ha nem egész combot veszek. Hogy esetleg tűzforrón befaltam volna valamilyen eszméletkihagyásos állapotban, ami azóta soha nem fordult elő - nos, ennél jobb magyarázat azóta sem jutott eszembe. Azon már sokat kacarásztunk a tesóimmal, hogy ufo nem lehetett, egyrészt, mert szerintem nincsenek, másrészt meg milyen hülyeség már, elvinni egy combot:)) Drága, szeretett nagyapám 1985-ben halt meg, de azt sem hiszem, hogy így adott volna hírt magáról. Szóval az a baj a sztorimmal, hogy ciki és én sem igazán tudom elhinni, szóval nagyon megértelek kérdező!! A válasz csak annyi, amennyit Hamlet mond: "Több dolgok vannak földön s égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes!" Kíváncsi lennék, mással is történt-e ilyesmi, és más is tagadja ugyanígy saját maga előtt is, hogy megtörtént.Mivel mást nem tehet, magyarázat nincs...
2013. márc. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem már eltünt sok 20 ezresem, aki megtalált ezekböl egyet, kettöt, az küldje már vissza nekem, nagyon hiányzik.
2013. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

5-ös : köszönöm hogy ésszerű választ próbálsz adni, én is hasonló nézetekkel próbálok a dolgok elé állni mindig. A természetfeletti-szellem-ufó opciókat a leges legvégső esetben is csak hezitálva tudom elfogadni, mivel igen szkeptikus vagyok. Tipikus példája vagyok a nagyon nehezen meggyőzhető embereknek :).


A kanóc sztori lehet valami csíny. Remélem az volt :)


A harmadik sztorira a magyarázatod azért nem stimmel, mert falun lakom, annak is a legvégén. Tőlünk pár méterre már földesútként megy az utca... viszont elég sok kétes erkölcsű ember lakik a környéken, szóval remélem csak valami villámgyors tolvajok voltak, akik eliszkoltak vagy elbújtak amíg felöltöztem.

2013. márc. 20. 15:47
 10/12 A kérdező kommentje:
6-os : jó a sztorid, tetszik! .... és ugye milyen mély nyomot tud hagyni az emberben az ilyesmi? :)
2013. márc. 20. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!