Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek a Roswelli...

Mi a véleményetek a Roswelli ufóról?

Figyelt kérdés

Nem írom le a sztorit, aki ide ír úgyis tudja miről van szó, vagy utána jár.

Először maga a katonaság is azt mondta a sajtónak, hogy ufóroncsot találtak. Aztán mire az egész világ megtudta visszavonták pár nap múlva, hogy ez egy meteorológiai ballon...Aki pedig elmondta a sajtónak az ufó sztorit jól lecseszték, hogy tartsa a száját.

Komolyan, józan paraszti ésszel belegondolva, én felismerek egy meteorológiai ballont, akkor több tucat katona közül meg egy sem?:DDDD nevetséges fedősztori szerintem, tuti hogy találtak ott valamit



2013. márc. 20. 19:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

"tuti hogy találtak ott valamit"

Hát persze. Hogy is lehetne másképp! Az túl egyszerű lenne, hogy egy katona hülyéskedett, aztán lecseszték érte. Sokkal valószínűbb, hogy nagy-nagy nemzetközi összeesküvéssel próbálják titkolni, amiben az USA van a legjobban benne.

A Holdon sem járt ember, minden holdutazást földi stúdiókban vettek föl ügyetlenül, ahogy a világűrben sem járt ember, hiszen a közvetítések és felvételek mind hamisítványok, nem is lehet másképp, mert a Föld lapos, és akik azt hiszik, hogy világ körüli utat tesznek, azok a valóságban síkban mozognak, mert a teret elgörbítik a köztünk élő gyíkemberek, akik az úgynevezett égitesteket is vetítik a Föld fölötti félgömb alakú erőtérre, mert kísérleteznek velünk, de titokban, erről csak az asztrológusok tudják az igazságot, de nem merik elmondani, mert félnek a fekete öltönyös ufóvédőktől, pedig ufók nincsenek, csak a gyíkemberek hitetik el velünk, hogy eltereljék a figyelmünket a lila aurájú gyermekekről és ivadékaikról, a kristálygyermekekről, akikkel harcot vívnak a világ fölötti uralomért azóta, hogy eljöttek hozzánk a Nibiruról, és sokáig dogonoknak tettették magukat, de ez most már fölösleges, mert a Nibiru nem létezik, ezt csak a kristálykoponyák hitették el velünk, amelyek minden hatalom és tudás letéteményesei, ők tartják a víz alá nyomva Atlantiszt, és amikor elérkezik a nagyciklus vége, akkor Atlantisz fölemelkedik a víz alól, és mindenki előtt feltárul a Grál titka.

2013. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Kicsit ellentmondanék...

Végzett katonatiszt vagyok, 1981-ben végeztem a Killián György Repülő Műszaki Főiskolán, Szolnokon (akkor még így hívták).

Fingod nincs, mi az irónia.

Csak megsértődni tudsz, de azt már nem tudod, hogy min...

Grat! :-D


Pedro

2013. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Kösz, őszintén örülök, hogy ilyen véleményed van rólam. Megnyugtat, hogy ennyire különbözünk. :-D


Pedro

2013. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
11%
Azt hallottam Én is egy Hargitai féle ufó kongresszuson, hogy elismerte a hadsereg hogy ufó volt, és nem kell félni tőlük, aztán letagadtak mindent, miután a C.I.A vizitet tett velük, de ez mindenhol így van sajna :S Úgyhogy az igazság nem deül ki, de mindenki tudja azt.
2013. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
39%

Hát ki más ha nem Adamski...Rokonod 404?Vagy csak ismerősöd?Különben honnan szedted ezt a sok hülyeséget?Rohadtul nem úgy van ahogy elmesélted.Eredetileg senki semmilyen UFO ról főleg nem legénységről nem beszélt.Ezt csak az egyik tiszt mondta.Éveken keresztül.És nem tudom mikor (lehet hogy a közelmúltban) már beismerte hogy nem komolyan mondta.Szóval le lehetne kattanni a www.paranormális.htp.ezo-izé./hülyeség.hu-ról mert nemezzel le.Ha Budapesti vagy még egyesületet is tudok ajánlani PROFIKKAL akik képesek elmondani a valóságot.


Gondolom a boncolásos filmfelvételt is benyeled mert hát biztos igazi!


És különben miért is pontoztad le ennyire az első válaszolót?Mert gondolom te voltál.Szerintem van még minimum 3 rege

d és azzal szerzel magadnak %-ot illetve húzod le az ellenfeleket.


Különben mi a véleményem:A hülye amerikai sajtó legalább tud min csámcsogni,mert a félanalfabéta amerikaiak szinte bármit bevesznek.Illetve Holliwoodnak is van legalább intrukciója.Ja és mégvalami:Nagy betűs Hazugság!


Mégvalami,amit a katonaságról írtál:Képzeld , 1907-ben aláírták hogy hadüzenet nélkül nem támadnak.Szerinted hányan tartották be?

2013. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Javítás:Nem ezzel leszel okosabb.
2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
41%
Köszönjük az ész osztást a sok fanatikus szkeptikusnak -.- A hangerő egyenesen arányban van az igazásggal, hiszitek ti.
2013. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
76%
Már rég bebizonyították,hogy hamisítvány.Sőt aki anno csinálta már az is elismerte.
2013. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
76%
Mármint a boncolós videó hamisítvány,biztos,hogy akkor a hozzá tartozó történet is az.
2013. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
53%
Az ironizálás helyett inkább tolj elém bármilyen megbízható oldalt,bizonyíatékot vagy bármit.De tudod mit?Megnehezítem a dolgod:Egy szkeptikus fórumról szerezz egy olyan cikket ami a Rosswwell UFO pártját fogja!Na ez az igazi kihívás!Ez arra emlékeztet mint mikor Albert Einsteint egyik amerikai tudós teljesen elvetette,mert szerinte Einstein fény kvantumos elképzelése egyszerűen hülyeség.Ezért elkezdte ennek az ellenbizonyítását.A végén pont ő igazolta Einsteint és a fény kvantumának a létét.Ezzel mire utalok?ha majd az ellenséges tábor is talál objektív bizonyítékot az eset hitelességére (értsd:nem gagyi honlap) na akkor már hiteles lesz.
2013. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!