Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan indult ez a reptoid...

Honnan indult ez a reptoid hazugság és miért?

Figyelt kérdés
Hogy eladják a reptoid könyveket? Hallottam valami gyerekről is aki reptoidnak vallotta magát és a könyveit árulta. Valaki megvette itt közületek ezt a könyvet? 2012 december 21.-ére beígért reptoid invázió is elmaradt. Valaki még ezek után is hisz ebbe a hazugságba?

2013. márc. 21. 11:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
4%

1. Ha magad is utána járnál a dolgoknak, és nem csak itt okoskodnál, talán rájönnél, hogy tényleg létezhetnek.

2. Nem most, és nem innen indult! A reptoid jelenlét több ezer évre vezethető vissza, amire vagy egy csomó bizonyíték az interneten. Attól még, hogy pár tizenéves elkezdett itt vele játszani, még nem kéne lealacsonyítani a témát az ő szintjükre.

3. Bálnát láttál már saját szemeddel? Mégis hiszel bennük, nem igaz?

2013. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Láttam már bálnát igen. Nem azért nem hiszek a reptoidokba mert nem láttam még hanem mert könyvet jelentetek meg róluk és ha tényleg léteznének és titkolják hogy léteznek akkor nem hagyták volna hogy könyv jelenjen meg róluk.
2013. márc. 21. 11:56
 3/40 A kérdező kommentje:
És a beígért reptoid invázió is elmaradt amivel állandóan riogatták az embereket nehogy véletlenül jól aludjanak mert hamarosan jönnek és mindenkit meg fognak ölni. Aztán ez elmaradt. Ez a legnagyobb bizonyíték arra hogy kitaláció.
2013. márc. 21. 11:58
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem állítom, hogy nem léteznek reptoidok.


De hogy az ezt majmoló összeesküvéselmélet-hívőknek közük nincs hozzá, gőzük sincs róla, csak hazudoznak össze vissza az agymenésük szerint, abban biztos vagyok.

2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnél van a pont. Nem lehet kizárni a reptoidok létét (mint ahogy nem lehet kizárni a pl. lila pöttyös bolygóevő szalagbaktériumok létét sem), de az a rengeteg zavaros baromság, amit David Icke meg a hasonlók kitalálnak és kitaláltak róluk, egyszerűen nevetséges.


Ez a "láttál-e már bálnát" érvelés pedig hibás, mert azt feltételezi, hogy csak az fogadható el bizonyíték gyanánt, amit személyesen tapasztalunk. Ez pedig teljességgel ellentmond a valósággal és a jelenlegi emberi tudás nagy része épp azért jöhetett létre, mert a megfelelően megtervezett kísérletekkel igyekeznek minél jobban csökkenteni a szubjektivitást.

2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

#6-os:


A logikád nagyon tipikus, sajnos sokan élnek ezzel:


valaki nem ért veled egyet --> az a valaki programozott, tudatlan, agyhalott zombi


A fórum valóban nem változik, elsősorban a tiedhez hasonló hozzáállás miatt.

2013. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
24%

"A 4-esnél van a pont. Nem lehet kizárni a reptoidok létét (mint ahogy nem lehet kizárni a pl. lila pöttyös bolygóevő szalagbaktériumok létét sem), de az a rengeteg zavaros baromság, amit David Icke meg a hasonlók kitalálnak és kitaláltak róluk, egyszerűen nevetséges."



Ha a reptoidok létét nem zárod ki, akkor miért zárod ki David Icke LÉTEZŐ BIZONYÍTÉKOK alapján leszűrt írásait/mondásait? Nem veszed észre ezt az ellentmondást? Ez egy hitrendszer. Ugyan olyan mint a keresztény hitrendszer. A keresztény "isten" létét nem zárod ki, viszont az iszlám "isten" létét teljes mértékben elutasítod. Rendelkezel elég infóval, hogy ne zárd ki a reptoidok létét, viszont nem rendelkezel annyi infóval, hogy ne zárd ki David Icke írásait. Szerinted ő csak úgy fogta magát, rácsapott a hasára és kitalált mindent? Semmit sem ő talált ki! Bizonyítékok alapján szűrt le minden dolgot.

2013. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
3%

"valaki nem ért veled egyet --> az a valaki programozott, tudatlan, agyhalott zombi "


Nem mondtam senkire, hogy agyhalott zombi. És velem nem lehet egyet érteni, mivel nincs véleményem, sem hitrendszerem. Én nem hiszek el semmit, de nem is zárok ki semmit. Erre próbáltam felhívni a figyelmet. Hogy nem kéne megítélni a dolgokat. Azt hittem, hogy a bálnás példámmal egyértelművé válik mindenki számára mit akarok mondani. De ahogy látom itt nagyobb a sötétség mint gondoltam.

2013. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
65%

Icke a Végtelen Elme Fiának mondja magát, és azt állítja, hogy a Draco csillagképből származó gyíklényektől hemzsegnek a Föld a felszín alatt, akik "monoatomos" aranyat bányásznak, mert az ezerszeresére gyorsítja az idegrendszerüket, és segítségével emberi alakot tudnak ölteni. Az emberi alakba bújt gyíklények irányítják a világot, ők alkotják az összes kormányt és titkos szervezetet. És természetesen a negyedik dimenzióból jöttek, ami megegyezik az "alsó asztrális dimenzióval". És természetesen keresztezték fajukat a "Nordic" nevű fajjal, akikkel így létrehozták az Árjákat, akiket szolgaként használnak fel. Szoftver-emberekről, Holdmátrixról és Vörös Ruháknak nevezett holografikus ügynökökről beszél.


Értem, amit mondasz, hogy gyakorlatilag lehetetlen kizárni valaminek a létét, de igen fontos kérdés az adott érv, ötlet, elmélet >plauzibilitása<, vagyis az, hogy mennyire illeszthető be a jelenleg elfogadott tudásunkba. Icke állításai rendkívül implauzibilisek, ezért, hogy elfogadottá váljanak, rendkívül erős és meggyőző bizonyítékokra lenne szüksége. És ilyenekkel persze nem rendelkezik. Így minimális kockázattal ki lehet jelenteni, hogy ez az egész egy kur­va nagy baromság, és amíg világ a világ (vagy amíg el nem felejti mindenki pár év múlva), az is marad.

2013. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
30%

Vannak közvetett bizonyítékok.

De amúgy nem csak ezek a bizonyítékok számítanak. Hanem hogy észre veszed-e, hogy amilyen életet most élünk az teljesen életellenes. Hogy teljesen másnak kéne lennie a földi létnek. Hogy nem az egónak és arroganciának kéne irányítania, hanem a tudatosságnak és a szeretetnek. És ha ezt észre vetted, akkor elkezdhetsz kutatni az okok után. A régi időkben egy teljes generációt eltérítettek, akik a mai generációig átadták viselkedési mintáikat. És ezt tartjuk normálisnak, mert régen is így viselkedtek az emberek.


Pár közvetett bizonyíték, hogy a régi időkben "gyíkemberek" látogatták a Földet:

https://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4

2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!