Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt barki, aki hazugsagviz...

Van itt barki, aki hazugsagvizsgalo hasznalataval, TV-nezöközönseg elött is elmondana, hogy latott közelöl földönkivüli lenyt?

Figyelt kérdés
Mert ahany eszlelesröl itt beszamolnak, azt hiszem, hogy egyesek valamelyik kisebbseggel keverik a földönkivülieket.

2013. jan. 30. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lenne sok ilyen, és át is mennének a hazugságvizsgálaton, ugyanis a nagy többségük valóban elhiszi, hogy idegent látott. Nem hazudnának, mert őszintén meg vannak győződve az igazukról.
2013. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem aki látta már Kiszel Tündét, az átmegy rajta.
2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pszichológus vagyok, azt a gépet nagyon könnyű átverni a laikusoknak mutatja meg h igazat mond v kamuzik de aki ért hozzá h miként kell csinálni annak az gyerekjáték...
2013. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hazugságvizsgáló a lényeg. A sok szerencsétlen észlelő (mivel fantáziája, tájékozottsága, műveltsége szegényes) szentül hiszi, hogy földönkívülit lát, a tévedést pedig a hazugságvizsgáló nem mutatja ki.


Egyszer külföldön egy idióta UFO-t jelentett - kiderült, hogy csak a Hold volt. Elég szégyen az, hogy ez a szint a realitás, nem kellene ezt még a médiában is propagálni.

2013. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én hazugságvizsgáló használatával elmondtam, és hazudtam. (ha kivi vagy a részletekre keress privátba)
2013. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nemelfogult ***** válasza:

Mindenképp ellene fordulnának annak aki ezt csinálná.

Ha átmegy a hazugságvizsgálón, akkor mint az itteni válaszok szerint azért, mert valóban elhiszi vagy mert a gépet könnyű becsapni, stb.

Ha, mint írod TV nézőközönség előtt mondja a dolgait, akkor a vád, hogy 10 perc hírességet akar és így tovább. Volt olyan, hogy valakiknek át kellett menni hazugságvizsálón ( ufo eltérítéssel kapcsolatos US rendőrségi ügy miatt), de mai napig erről, akármi is az eredmény, lekezelően beszélnek. (Ez volt a Travis Walton sztori amit kevesen ismernek). De tény, átmentek olyanok is akikről tudom, hogy csaltak.

A mai felállásban, akinek tényleg valós élménye volt az nehéz helyzetben van. Vagy a szent inkvizícióval egyenlő bánásmódban részesítik vagy magasabb rezgésszámon élő new age guruk, eltévelyedett ufo kutatók profitálnak belőlük és kezelik félre hobbista regresszív hipnózissal, stb.

Pont ellentétben mint itt többször hallottam, az esetek 99%-ában akivel ilyen dolgok megtörténnek nem hozza nyilvánosságra. Akik mégis, mert például éjszakai securitis volt vagy katona vagy rendőr patrol... szóval nagyon sok ember akik tényleg láttak dolgokat (most végül mindegy, hogy mit, de a munkájuk folytán jelenteniük kellett) azok többségét meghurcolták, elveszítették az állásukat, stb. Ép ésszel ilyen nyilvánosságot és celeb státuszt senki nem keres. És akiket tv-ből ismertek azok 99%-a kamu és csak nevetségessé teszik az egész témát.

2013. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.


En a magam reszeröl nem tudom elhinni, hogy egyedül a mi bolygonkon alakulhatott ki elet. De egy teljesen mas dolog, hogy ebben a forumban több különfele civilizaciorol beszelnek, akik mind legyöztek a fizika törvenyeit es unalmukban idelatogatnak. Es termeszetesen ezt mind sikerül titkolniuk, de egyes nagyon okos emberek nemcsak, hogy tudjak, hogyan neznek ki, de celjaikkal, motivacioikkal is teljesen tisztaban vannak. (legjobban nekem a reptiloidok tetszenek, akik minden bizonnyal gonoszak es tuti, hogy haragszanak az emberisegre, mert ök a dinoknak szurkoltak).


Ami az egeszben felfoghatatlan szamomra, hogy egyesek mennyire kepesek belemerülni ebbe. Es az a durva, ha azt mondanam, hogy lattam egy egyszarvut, hülyenek neznenek, de ha hozzafüznem, hogy valami villogo, egröl pottyant golyobol szallt ki es a szarvaval megszondazta a hatsomat, akkor egyböl hitelesebb...

2013. jan. 31. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés: a notórius hazudozást pedig még a hazugságvizsgáló sem mutatja ki. (Többek között ezért sem tekintik 100%-os bizonyítéknak.)
2013. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

engem elraboltak az idegenek , többzör közösültek velem, és nem hiszi el senki

pedig nem hazudok

2013. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer éjjel felkeltem egy hosszú nyaku lényet láttam de nemtom hogy álom vagy valóság vagy képzelődés.
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!