Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek vannak szellemek,...

Szerintetek vannak szellemek, ufok? És ha igen valyon mit akarhatnak töllünk?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Megtanítanak írni.
2013. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
12%
vannak.és a szellemek nem bántanak csak visszajönnek néha a családhoz de van jó mágiai szellem és fekete is és ufók is vannak pl: egyik ismerősöm látott már és ők nem tudom mit akarhatnak...
2013. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Fiatalabb koromban láttam szellemet és idegen lényeket is.
2013. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Nyelvtant jönnek tanítani a rászorulóknak.
2013. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hogy "mit akarhatnak tőlünk?"

Talán azt,hogy haggyuk békén őket.

2013. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 KovA1963 ***** válasza:
67%

Az "UFO" azonosítatlan repülő tárgy - tulajdonképp bármi ami repül és nem tudod megmondani mi az.

Ilyen dolgok természetesen mindig akadnak.


Lassan azonban kisajátítódik földön kívülről jött űrlények megjelölésére - amire a szellemekkel kapcsolatos kérdésed is utal.


A válasz pedig az hogy nem tudhatjuk, és saját eszünkből kiindulva, ha akarnak valamit tőlünk, akkor olyasmit amihez ránk van szükségük. Például ha a szellemm tesstelenül cselekvőképtelen akarat - akarhat időről időre egy testet eszközül cselekedni.


De az is találgatás - fantázia.

Ami biztos: gőgös álláspont azt mondani, hogy amit nem látunk, amit tudatosan nem tapasztalunk - ami számunkra megfoghatatlan az nincs.

Vannak dolgok, melyek a mindannyiunkra jellemző korlátolt élettapasztalattal és ismerettel megmagyarázhatatlanok - szeretjük elintézni azzal, hogy ügyes bűvész, vagy szélhámos, esetleg őrülés vagy épp ismeretlen ámde fizikai jelenség amit majd kiismerünk.

Ez is gőgös lenézete a valóságnak.

A véges (ember) nem ismerheti ki a méreteiben, és részleteiben (sőt variációiban) is végtelent.

Eligazodik abban ami inkubátorán belül élet(lét)éhez kell - úgy - ahogy. De léte okát se célját nem ismeri.

Se azt, hogy honnan a "tudása" és a "szándéka" az anyagnak hogy pl homo sapienssé szerveződjön.

Honnan a törvényszerűségek aminek egyik eredménye vagyunk ?

Vannak dolgok a horizontunkon túl és ez szerénységre int.

Félni nem kell - minek. Elég az alázat az egész iránt minek mi csak részei vagyunk.

2013. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Csillagok válasza:
Az előttem szóló nagyon szépen fogalmazott. Valahogy én is így gondolom, de egy biztos, hogy nincs benne logika, sem igazság, ahogyan létezünk, élünk, igazságtalan a halál, sokszor az élet is az, úgyhogy mi csak emberkék csak találgatni tudunk. Miért halnak meg gyerekek, akik talán élhettek volna, vagy miért élnek sokáig a gonosz lelkű emberek, vagy miért halnak meg fiatalon hozzánk közel állók. Sok-sok kérdés, talán nem is érdemes keresni a választ, hanem elfogadni és beletörődni abba, ami ránk vár.
2013. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

de ne feledd el az ufoknak is van szellemük!

az ufok nem tudom mit akarnak, de lehet ők a mi teremtőink!

a szellemek pedig ha gonoszak akkor ijesztgetik az embert, ha jók akkor kellemes közérzetet hoznak a lakásba!

2013. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Petrás Évi ***** válasza:
a szellemek olyan lelkek akiknek még dolguk van a mi világunkon
2013. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lakalivi válasza:

Létezhetnek olyan lények amelyek nem a mi bolygónkon élnek , lehetnek bolygók a miénken kívül amelyekn van élet..

A szellemekben megingathatatlanul hiszek , ha erősen koncentrálok akkor érzékelni tudom olyan emberek jelenlétét akik sajnos már nincsenek közöttünk.. álmomban többször is beszélgettem a halott mamámmal és egy barátommal. persze ezt nem mindenki hiszi el, lehet csak a képzelet szüleménye de én hiszek bennük . bár azt meg kell mondanom tisztán soha se láttam semmi ilyesmit..

2013. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!