Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szoltok...

Szkeptikusok ehhez mit szoltok? Az egyik legnagyobb UFÓ kutató a világon egy hadtudományi szakértő!

Figyelt kérdés

Szkeptikusok, gyakran mondjátok, hogy komoly hadtudósok nem foglalkoznak UFÓ-kkal. Hát tessék : Magyar származású, amerikai hadtudós Keviczky Kálmán. Ufológusok, ti hogyan emlékeztek meg Kevickzy hagyatékáról?


"1998-ban hunyt el New Yorkban Keviczky Kálmán ezredes, az ICUFON szervezet alapítója és tervezési igazgatója.

Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy munkássága jelentős hatást gyakorolt a nemzetközi UFO-kutatásra. Katonatisztként legfontosabb feladatának tekintette a jelenség hadtudományi tanulmányozását és a kormányok tájékoztatását az UFO-problémáról.


Haláláig a nemzetközi béke elkötelezett híve és harcosa volt, magyarságát soha nem tagadta meg."


forrás : [link]


[link]


2013. ápr. 4. 02:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mindenki magyar.

Erre varrjál gombot.

2013. ápr. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint egy művelt ember nem állíthatja azt, hogy ilyesmi nem létezik."

Ezt pedig Keleti György volt honvédelmi miniszter mondta, aki ő maga is hisz az idegen eredetű repülő objektumokban -ő maga is látott ilyet- és részt is vett néhány UFO konferencián.

2013. ápr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg biológus ismerősöm hívő ember és rendszeresen jár templomba:P Hoppácska, van ilyen, azért mert hadtudós még nem lesz autómatikusan igaz a hite, ez hülyeség amit sugallni próbálsz!
2013. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

B@zd ki ilyen buta fanatikus embereket!


Ha katona tiszt és a légvédelmiseknél van szerintem egyáltalán nem furcsa hogy UFO-kat vizsgál.

Mivel elöször is az UFO fogalmával légy tisztában!

De itt sok buta embernek az UFO egy földön kívüli lény.

Ha mutatnak egy hivatalos dokumentumot hogy UFO-kat láttak az lehet hogy igaz!, de az még nem feltétlenül másik bolygóról származik.


Ennyi analfabétát komolyan, én se vagyok egy inteligens ember 7.-ben 2x buktam, de akkor milyenek vagytok ti -_-"

2013. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

utolsó jót mondott!

az ufo egy ismeretlen repülő objektum, ami ált lehet egy ország fejlesztés alatt álló repülőgépe, amit vhogy lefotóztak, v meteorológiai léggömb.

ezt lehet is kutatni és tanulmányozni, ez az ufo!!!!

de más ha vki idegen kulturáról és életformáról beszél az nem ufo!!!!!hiszen az ufo nak más a jelentése!..azonosíthatatlan repülő objektum!!!!

és nem vmi lény!!!!!

2013. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a Wiki-s oldal igencsak figyelmeztet, hogy ez egy nem túl jól megszerkesztett lap.


Ráadásul külföldi nyelven nem nagyon találtam semmit róla, ez a díj is csak a haveri körében ismert, eléggé idióta szagú ez is.

2013. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Volt is erről egy kérdés,hogy sokan mikor tanulják már meg,hogy az UFO nem azonos a Földön kívüli lényekkel?
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Wadmalac ***** válasza:

Keviczky úr memorandumot intézett a Fehér Házhoz, hogy nyilvánosan vallja be, titokban a Kremllel összefogva űrháborút folytat a földönkívüliek ellen.

Pár évvel előtte hasonló memorandumban azt követelte, a Fehér Ház vallja be, hogy összedolgozik a földönkívüliekkel.

Akkor most melyik? :)

Sajnos ő sem egy betonbiztos, megbízható hivatkozási alap.

Számomra sokkal nyomósabb, hogy azt a memorandumot, ami az UFO-akták nyilvánossá tételét követelte az USA kormányától, többek közt Hermann Oberth is aláírta.

2013. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Mindenki magyar.

Erre varrjál gombot."


Örülök, hogy nemcsak az átlagfőre eső nóbel díjasok számába vagyunk elsők, hanem az ezotériában is és az UFÓ kutatásba is. Ismét büszke vagyok az állampolgárságomra !!

2013. ápr. 4. 14:49
 10/20 A kérdező kommentje:

"Nekem meg biológus ismerősöm hívő ember és rendszeresen jár templomba:P Hoppácska, van ilyen, azért mert hadtudós még nem lesz autómatikusan igaz a hite, ez hülyeség amit sugallni próbálsz!"


Ez éppen azt bizonyítja, hogy a biológus nem feltétlenül elvakult materialista ! Ha egy szokványos biológus azt mondja hogy nincs Isten, Sátán, UFO akkor az neked azt bizonyítja, hogy így van rendjén mert ilyen a világképed, de ha kiderül hogy mi tanult emberek is ezotérikusok vagyunk mert tudjuk, hogy nem ateista, materialista a világ akkor te azt mondod, hogy azok buták.


Tehát a bizonyítékot ferdíted a saját világképedhez, ami bizonyítja hogy rossz úton jársz azt elveted:-D Grat nekjed

2013. ápr. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!