Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy valami UFO-t láttam?

Lehet, hogy valami UFO-t láttam?

Figyelt kérdés

Épp pár perce történt, ha úgy vesszük talán 19:15 kor. Épp kint ülök a kertben, nagy nyugalomban a macskával a fűben. Csak úgy unalmamban kémleltem az eget, amikor hirtelen megjelent valami kerek dolog. Ezt most nem úgy kell elképzelni, mint egy összefüggő kerek korongot, hanem úgy, hogy csak körvonala volt. Három kisebb kör volt, szabályos távolságban háromszöget alkotva, amik aztán egy szabályos körrel lettek összekötve. Nem igazán tudom, hogy ezt lehetett érteni, de gyorsan megalkottam egy kisebb vázlatot paint-tel:

[link]

Ez a valami nem lehetett repülő, hisz annak már kezdettől fogva látszódnia kell, és az nem ilyen alakú. Az objektum az alig látszódott három másodpercnél tovább. Azonnal felugrottam, de az addigra már eltűnt...

Ez vajon mi lehetett? Mert, hogy nem vagyok őrült, bolond, vagy skizofréniás az is biztos!

Amúgy Emőd, és Nyékládháza között láttam!



2013. ápr. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem biztos UFO volt. Már sokan számoltak be pont olyan repülő objektumról, mint amit te láttál. Egyáltalán nem vagy bolond, földönkívüliek tagadhatatlanul léteznek.
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem is az volt:)

Máskor is néz arra felé hátha pontosabban fogod látni.

2013. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dalek Traak ***** válasza:
Ez szerintem is biztosan UFO volt.
2013. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zoli9411 ***** válasza:

Gondolom... a tegnapi remek időben kint üldögéltél a fűben?:D Nem fake ez? :))))

Am... ha repült és nem tudtad beazonosítani akkor azonosítatlan repülő tárgy=UFO.

2013. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, itt Borsod megye "közepén" tiszta idő volt... Nem esett, nem is volt köd, se szmog. Tiszta volt az idő, talán csak az ég volt kissé szürke. Szóval jó idő volt, nem értem miért pont ebbe kellett belekötni XD

Amúgy tisztában vagyok az UFO jelentésével... Unidentified Flying Object... Magyarban elég hülyén hangzik a rövidítése: Azonosítatlan Repülő Tárgy = ART XD

2013. ápr. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!