Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láttam tegnap az égen?

Mit láttam tegnap az égen?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a csillagokat kutyasétáltatás közben, és észrevettem, hogy felettem elhalad valami furcsa, amit még sosem láttam azelőtt.

Háromszög alakja volt, és körben végig halvány piros fénypontok voltak rajta. Teljesen hangtalanul és lassan repült és viszonylag alacsonyan, nem teljesen egyenesen, picit oldalazva.

Mi lehetett ez?


2013. márc. 12. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Katonai repülőgép. Lopakódó vagy akármi. Már többször is sértették meg így a magyar légteret. Legutóbb asszem egy izraeli gép. Akár lehetett magyar is. De én tegnap hulló csillagot is láttam.
2013. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
UFO.
2013. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg drón? Az izraeliek küldözgetik engedély nélkül mindenhova, múltkor a szírek szedték le az egyiket, mert engedély nélkül tartózkodott a légterükben. Budapest felett is jártak már, elég nagy botrány volt.
2013. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dejó én mér nem látok ilyeneket?
2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma egész nap a neten kutattam, és találtam is videót. Ez egy kicsit hasonlít, de amit én láttam, azon nemcsak három piros fény volt, hanem körben.


http://www.youtube.com/watch?v=-5rHeISCWb8


Szóval... bármi lehet :)

2013. márc. 12. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem hiszek az ufókban leszögezem!de 2002-4 körül este kb 10körül láttam két villanást az égen előttem majd a fejem felett s majd hirtelen egy fehér vadászrepülő szerű megjelent a kert felett és nem oda repül egyszerüen csak oda termett.Hangja nem volt olyan fehér volt szinte fénylett a levegő körülötte.majd csúzli szerűen gyorsítás nélkül,hangtalanul eliszkolt.ahogy elment felettem láttam a kifutó ajtaját.egyértelműen földi készítésű cucc..a kormány hatalmak vágnak át minket nem pedig a földönkivüliek vannak itt! :)
2013. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!