Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fotóval bizonyítva: Ufót...

Fotóval bizonyítva: Ufót láttak Tajvanon?

Figyelt kérdés

Az ufó amit lencsevégre kaptak és teljesen más a testfelépítése az emberhez képest, vajon melyik faj volt ? Én, nem ismerem fel.


[link]


2013. ápr. 20. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Az UFO azonositatlan repülö tárgyat jelent, tehát semmmiképpen sem lehet élölény.


A kép meg egyértelnüen fotómontázs, méghozzá nem is túl jó.

2013. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Elég erőltetett a cikk, és a kép sem tűnik valóságosnak. Ráadásul az UFO még mindig azonosítatlan repülő tárgy, ez pedig ha létezne sem az lenne... tájékozottság a minimumon...
2013. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, ha valóban földönkívüli lenne, akkor miért nem ment hozzá közelebb aki fényképezett? ;)
2013. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%
A cikk létrehozása április elseje!
2013. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Teljesen irreleváns mikori keltezésű a hír. Akkor került rovatba. Azért nem ment hozzá közelebb a fényképező úr, mert félt az ufótól, ami idegen lényt és járművet jelent.


Gondold el ! Semmit sem tud róla, mikróbák lehetnek rajta és vírusok is. Te sem mennél közelebb menni

2013. ápr. 20. 13:40
 6/23 anonim ***** válasza:

Az UFO az mióta idegen lényt és járművet jelent?


Szerintem egy kicsit ráturbóztak képszerkesztővel.De ha valódi akkor biztosan egy plejádi óriásátláccó asztroufó

2013. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
90%
Unidentified Flying Object,azaz azonosítatlan repülő OBJEKTUM:)egy szerves létformát nem lehet objektumnak kategorizálni;)
2013. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Igen, ilyen átlátszó földönkívüliek szoktak ide látogatni, már többször is sikerült lencsevégre kapni őket. Például a következő képen is látható, amint egy ilyen teljesen átlátszó lény a mező közepén napozik:

[link]

Látható, hogy valóban egészen más a testfelépítése, mint az emberé. Ez főleg estefelé, vagy viharban látszik igazán, ilyenkor mintha kissé fásultnak tűnnének ezek az idegenek.

[link]


Egyébként nem nagy szám az ilyen átlátszóvá változás. Mi, emberek már régóta tudjuk, hogy lehetséges ilyesmi. Az idegenek előttünk járnak, nekik ez már egészen egyszerű eljárás, mi még csak a kísérleteknél tartunk. Egész embert még nem tudunk átlátszóvá tenni, de a ruháját már igen:

[link]

[link]

Ennél jobban talán már nem is kellene igyekeznünk... :-)


És hogy milyen faj volt? Az biztos, hogy nem szürke, mert akkor szürke lenne. Nem is reptoid, mert akkor zöld lenne. Nem is negatív, mert akkor negatív lenne:

[link]

és nagylábú sem lehet, mert akkor nagy lába lenne:

[link]

[link]

Szerintem ez egy egészen új faj, a láthatatlanok!

2013. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A fotó háttérhangjaiból tisztán hallható, hogy ez csak egy meteorológiai léggömb.
2013. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan már, 2 perc alatt összedobok neked ilyet Paintel...
2013. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!