Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok az UFOkról?...

Mit gondoltok az UFOkról? Láttatok már?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok az űrlényekről, UFOkról? Léteznek vagy sem? Esetleg láttatok már?

2013. ápr. 21. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Már ettem is.
2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha oké xD ennél egy kicsit korrektebb választ vártam ><
2013. ápr. 21. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit savanykás volt az íze, legjobban a szarvasra hasonlított. Kecsappal egész korrektre lehetett javítani. Ja, és két napig kellett pácolni, mielőtt akácfa parázson grilleztem.
2013. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
xD finom lehetett
2013. ápr. 21. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Véleményem szerint léteznek, sőt nemhogy léteznek, hanem a mindenkori emberiség, az emberi faj kialakulásában, és történelmében, tehát magának a Földnek a benépesítésében is jelentős szerepet játszottak.

Az "emberi faj történelme" kifejezés alatt persze nem azt értem, amit az iskolákban, oktatási intézményekben tanítanak, hanem ennél összehasonlíthatatlanul régebbit.

Sokféle idegen faj létezik tehát, és sokan jöttek és jönnek ide valaha is, különféle bolygókról, és dimenziókból. Lehet őket csoportosítani a kinézetük alapján, és a szándékuk szerint is.

2013. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még leírom azt is, hogy az általam leírtak ellenére én magam nem láttam még olyan tárgyat vagy jelenséget, amit annyira furcsának találtam, hogy UFO-ra gyanakodtam volna.
2013. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Közel tizenöt-húsz éve a Balatonnál láttam egy fehér pontot az égen, ami egy kondenzcsík fölött haladt el, és gyorsabb volt az azt húzó repülőgépnél. Egyenletes sebességgel ment és fényes nappal, így biztosra veszem, hogy valamilyen gép volt, persze lehet, hogy emberi találmány, amiről nem tudok.
2013. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2013. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Saminho válasza:

1-es és a 3-as válasz nagyon jóó nagyot nevettem :D:D

nem létezik hogy létezne ? szerintem nem léteznek !

Bár nem tudhatom nem én hoztam létre a világegyetemet !!

2013. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nagy gyuri válasza:
Tuti hogy léteznek, még nem láttam
2013. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!