Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Seti már az űrben egyre...

A Seti már az űrben egyre kevesebbet keres. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Talán tudják, hogy a föld alatt vannak az UFÓ bázisok ? Vagy már rég felvette a kormány a kapcsolatot az idegenekkel és a SETI csak egy ürügy, hogy az átlagember ne kutassa az ufókat ?


[link]


2013. ápr. 22. 10:56
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

Persze, belső Föld, meg reptoid bázisok, meg oroszok akik kiásták őket, és a Hold túloldalán létesített annunaki bázisok....

Akinek ilyen mozgalmas a fantáziája, az miért nem sci-fit ír, ahelyett, hogy idétlen kérdéseket tesz fel?

2013. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"az miért nem sci-fit ír,"


Nem lehet eladni ! Az emberek zöme sóher. Amúgy a kérdés ettől függetlenül jogos.

2013. ápr. 22. 11:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Az csak egy meteorológiai léggömb volt.
2013. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

# 1


Ha az okoskodás helyett utána néznél a dolgoknak, akkor meglátnád, hogy igenis sok valóság alapjuk van ezeknek a dolgoknak.

2013. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Mint például a belső Föld legendája?

Hát kérlek, magyarázd el nekem ennek a fizikáját, mert nekem sehogy sem akar összeállni...

Nem tudom miért, valószínűleg rosszak a fizikai törvények, jó lenne, ha újakat alkotnál helyette.

2013. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"Ha az okoskodás helyett utána néznél a dolgoknak, akkor meglátnád, hogy igenis sok valóság alapjuk van ezeknek a dolgoknak."


Ha pedig mégjobban utánanéznél a dolgoknak, látnád, hogy csak ügyes fantazmagóriák.

2013. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Mint például a belső Föld legendája?

Hát kérlek, magyarázd el nekem ennek a fizikáját, mert nekem sehogy sem akar összeállni...

Nem tudom miért, valószínűleg rosszak a fizikai törvények, jó lenne, ha újakat alkotnál helyette.

"


Itt még nem tart a mai fizika. nem kell kidobni mindent mert az elektrodinamika jó, de a gravitáció gyenge így nem tudjuk mérni jól.

2013. ápr. 22. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Itt még nem tart a mai fizika."


De néhány szobatudós persze már rájött, akik természetesen az eredeti fizikához sem értenek. Valószínű.

2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
100%
Miért nem pörög a SETI? Mert nincs rá keret.
2013. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak van igaza. Jelenleg sokkal inkább költenek a fegyverkezésre, mint ostoba kutatásokra.


"Itt még nem tart a mai fizika."

Ha figyeltél volna fizikaórán, rájöttél volna, hogy a fizikának vannak alapelvei, amiket nem lehet felrúgni.

2013. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!