Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintem ez az ufo felvétel...

Szerintem ez az ufo felvétel fantasztikus! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JXxe9lRwFnk

95-ben készült.

A távolítások, közelítések nagyszerűek, látszik, hogy nem csak a kamerába lóbálnak valamit. Sok ufo felvétellel ellentétben azért jobban kivehető a tárgy itt.

Ami még plusz nagyszerű hogy mozog a tárgy, látszik, hogy az épületek, fák stb. MÖGÖTT halad el.

Szerintetek mi lehet?



2013. ápr. 23. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Csak a következő 3 dologra válaszolj:


-Mi a rákot keres egy idegen űrhajó a Földön,mégpontosabban egy város mellett,mégpontosabban egy város felett,mégpontosabban a talajtól 90-100 méter magasan?


-Hogy hogy nem valami tömeghisztéria kísérte a jelenséget?Az amcsik már a Szputnyik egy felbocsátásától hisztérioát kaptak.Akkor egy százezrek álltal látható jelenség miatt szerintem az utcán való forrongás lett volna az első.Miért csak egy videókamera ,maradt ezután,és nem egy történelmi pánik?


-És miért világít az egész cucc mint egy disco csillár?Tudtommal a mi űrhajóink se világítanak?

2013. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

- ott voltam? megkérdeztem tőlük? beszéltem velük? NEM! Szóval csak találgatni lehet. Ilyen alapon megkérdezhetnéd hogy mi az istent keres a mi szondánk a Marson, ember!


- Honnan veszed hogy több százan vagy ezren látták? Biztos vagyok benne, hogy más is látta, de erősen kétlem hogy annyi ember. Egy repülő is elmegy budapest felett hányszor, de szerinted mennyi ember nézi meg vagy hányan pillantanak az égboltra, hány ember figyel fel rá?


- mert más technológia, ez ilyen egyszerű. Attól mert a miénk nem világít miért ne világíthatna ez???

2013. ápr. 23. 20:23
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon érdekes videó, fantasztikus köszönöm hogy megosztottad itt.
2013. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

-Mi a rákot keres egy idegen űrhajó a Földön,mégpontosabban egy város mellett,mégpontosabban egy város felett,mégpontosabban a talajtól 90-100 méter magasan?


Talán azért mert vizsgálni jött minket , megfigyelni...


az idegenek látogatnak minket már több ezer éven át!


Ne hidd azt, hogy más idegenek nem jönnek ide.

Az idegen civilizációk beszélhetnek egymással ezért akár a mi bolygónkról is tudomást szerezhetnek.


Ez a videó nagyon érdekes.

2013. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

-Hogy hogy nem valami tömeghisztéria kísérte a jelenséget?Az amcsik már a Szputnyik egy felbocsátásától hisztérioát kaptak.Akkor egy százezrek álltal látható jelenség miatt szerintem az utcán való forrongás lett volna az első.Miért csak egy videókamera ,maradt ezután,és nem egy történelmi pánik?


Talán azért,mert az emberek még a saját szemüknek sem hisznek, ráadásul az emberi agyak befolyásolás alatt vannak tudatlanságba söpörve.

És ne beszéljük az amerikai kormányról ami mindent eltitkol



Nitra felett láttam fényes narancssárga azonosítatlan valamiket, amik egy helyben lebegtek, szinte az egész eget beborították egy hatalmas nagy ívben, még sem jelent meg a tv-ben, nem volt utána hír.. Ezen én már meg sem lepődök



Üdvözlettel: diator.

2013. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Mi az hogy más technológia?Náluk talán nem igényel energiát a plusz disco hatás?Vagy náluk csak úgy van az energias meg a munkaerő aki tök fölöslegesen de felszerel egy rakás lámpát? A te idegeneid igencsak hülyék.Különben ha valami értelmet keresek a lámpákban,max oda lyukadok ki hogy fel akarták vonni magukra a figyelmet.De akkor már miért nem mondjuk a pentagon közepe felett lebegnek?


És az hogy nem okozna pánikot,egy baromság.Hidd el pánikot okozna.És szerintem annak a jó pár járókelőnek/sofőrnek is ott ragadna a szeme egy bazinagy villódzó izén az égen.


Aztán mi az hogy mit lkerestek itt,nem egy olyan dolog amit csak úgy el lehet intézni!Igenis fontos!


Megkérdezhetem persze hogy mit keresnek a roverek a marson,és kapnék is rá választ:Kutatnak!


Ha az idegenek is ugyanezt csinálják akkor igencsak f_szok,mert már egy 80 éve vannak ufo híresztelések ennek ellenére még mindig kutatnak?Mit?80 év alatt a zseniális technológiájukkal már annyira ki kellett volna kutatniuk a földet hogy építhettek volna egy 1:1 arányú makettet is. Mit kutatnak egy város felett (szóval még csak le se szállnak!) este?80 év alatt csak találtak már embereket,úgyhogy biztos nem embereket keresnek.Valószínütleg nem is az állat,növényvilágot mert hát csak le se szálltak.műszaki fejlettségünket meg azért nem mert sokkal ésszerűbb lett volna mondjuk a NASa,Silicium völgy,vagy DARPA fölött lebegni.Akkor mi a rossz sebet csinálnak itt?Nincs jobb dolguk?

2013. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

érdekes videó

0:59 től 1:04 ig árnyéka van az ufo -nak a levegőben.

2013. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 mr.brown válasza:
56%
Ha tényleg olyan fényes, akkor annak egy kicsit látszódnia kéne környezeten, nem?
2013. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6.

Sehol sem írtam, hogy nem okozna pánikot. Én csak azt írtam, hogy nem láthatta mindenki, csak tömérdek feltételezést írsz le, mintha tények lennének.


Kutatni meg mindig is fogunk mi is, nem csak ők. Mi is folyamatosan kutatunk, óriási lehet egy faj tudáséhsége. Akkor ilyen alapon mi hagyjuk abba a kutatást mert már mindent tudunk pl. egy egérről? Vagy mert mindent tudunk a fákról? Hiszed! Mindig van újat kutatni!


Nincs okuk, hogy a pentagon fölött lebegjenek. Miért kellene ország-világ előtt megmutatni magukat? Csak mert te azt akarod? Nem akarnak ők meggyőzni senkit! Aki hiszi hiszi, aki nem az nem. Nekik az már teljesen mindegy ki hiszi el hogy itt vannak.

2013. ápr. 23. 20:47
 10/24 A kérdező kommentje:
#8 igen,de hol? Nem közvetlenül a fa vagy ház mellett halad el vagy lebeg. Elég távol van tőle. Az égen meg természetesen nem lehet árnyék.
2013. ápr. 23. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!