Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO téma! Mi lehet az igazság?

UFO téma! Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
Pár hónapja amnéziába estem, szinte mindent elfelejtettem magamról, másokról, 6 hónap után nagyjából mindent elmondtak a múltamról a szüleim, és a barátaim. Aztán tegnap találtam egy videót a gépemen, én készítettem, még az amnézia előtt. Elmondta nekem (vagy inkább elmondtam magamnak?, nem igazán értem), hogyha ezt nézem, akkor valószínűleg meghibásodtam, és nem emlékszem semmire. Továbbá azt is el mondta, hogy én egy földönkívüliek által készített biorobot vagyok, akit azért készítettek, hogy tanulmányozza a Földet, és hogy ne fedjem fel őket senkinek. A videó elég rossz minőségű volt, és nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy én beszélek rajta, de mégis az az érzésem. A szüleim erről nem mondtak semmit, ők azt mondták, hogy ember vagyok. Mi lehet az igazság? Tényleg robot vagyok? Kérek mindenkit, csak értelmes válaszokat adjon.

2013. ápr. 25. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A story nem rossz, csak nem tudom valami hányzik bellöle, amugy jó.
2013. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nézd meg nem-e vagy zárlatos...
2013. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló 404-es sztori is.
2013. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Verbőczi Dávid válasza:
Vágd meg magad ÓVATOSAN egy késsel és megtudod.Ha vérzel ember vagy.
2013. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó szar film lehetett
2013. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A videóban leírta, hogy teljesen olyan vagyok mint egy ember (még vérzem is), csak az agyam belsejében van valahol egy nanochip, és igazából az a tudatom, az hibásodott, meg és ilyenkor beindulhat az emberi agy működése is, de a chip is tovább működik. Szóval hiába vágnám meg magam véreznék. (egyébként meg múlthéten felhorzsoltam a térdem és vérzett.)
2013. ápr. 25. 20:54
 7/11 anonim válasza:
Hmmmm........ furcsa.... Szerintem ez egy jó szaftos story! Lehet hogy könyvet írok róla(d). Ha ez igaz, akkor valamit mi a Földön nagyon nem tudunk. Szerintem azt a videót egy kisssé beteges ember készítette, a szüleid (legalábbis sztem) igazat mondanak! Tuti! De, hogy még értetőbb legyen mesélj még magadról!!!
2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy 200ezres koponya CT megtalálja a nanobotodat. Kivéve, ha az alábbi szöveget hallod a fejedben a vizsgálat alatt:


Cloak engaged.


Sok sikert a kutatasaidhoz. Sz@r meló lehet, h ha semmi eszközt nem kaptál a tanulmanyozashoz. Még egy alien-targylencset sem. Meg konkrét kutatási celteruletet, csak úgy az egész bolygot. Nem irigyellek.


DDDE!

Téged szerintem valami ismerosod szivat.

2013. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dalek Traak ***** válasza:
Lehet te a D214-es D-H drón vagy. Egy ideje valami oknál fogva megszakadt vele a kapcsolat. Ha te vagy az, akkor indítsd be a memória helyreállító biztonsági protokollt.
2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Verbőczi Dávid válasza:
De kajakra téged csak szívatnak vagy te szívatsz minket XD
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!