Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Három fényes pontot láttunk...

Három fényes pontot láttunk az égen mozogni, ti is láttatok már ilyet? (bővebben kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Pár éve kint ültünk Budapesten este az erkélyen és egyszer 3 narancssárga fényes pontot vettünk észre messze az égen. Közülük kettő egy ritmusban mozgott, egyszerre, de a harmadik nagyon gyorsan ide oda mozgott, (eltérően a másik kettőtől) néha cikázott. Egy darabig még repkedtek a pontok, aztán begyorsultak, majd közelítve egymáshoz eggyé olvadtak és eltűntek végleg. Most láttam hasonló videókat a youtubeon, ahol szintén hasonló 3 vagy annál több ilyen fénypont látható. Ti láttatok már ilyesmit élőben? Szerintetek mi lehet? Mit gondoltok?

2013. máj. 3. 23:50
 1/4 WyLToR válasza:
kim jong un trollkodik a rakétáival!
2013. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem profi pilóták repkedtek világító lámpáikkal és valami produkciót mutattak be a messzi sötètben.
2013. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Egy teljesen szabványos UFO-észlelésben volt részed.

Nem érdemes mesélni róla senkinek.

1. a fanatikus tagadók lehülyéznek, pedig semmi olyat nem mondtál, amitől "ufo-hívőnek" minősíthetnének, csak láttál valami megmagyarázhatatlant. Még a józanabbak is erejükön túl rá akarnak erőszakolni bármilyen természetes magyarázatot, függetlenül annak odaillőségétől (lásd pl. viccelődő repülősök, ezen a magyarázaton bármelyik pilóta térdét csapkodná a röhögéstől).

2. a fanatikus ufo-hívők minden alap nélkül rávágják, melyik faj volt, melyik ufo-típus, még a pilóta vércsoportját is tudni fogják.

Nem tudom, melyik oldal a rosszabb.

2013. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Wadmalac, teljesen igaz, amit az előbb írtál, akinek eddig elmeséltem, hülyének nézett, és az előtted szóló repülő pilótás magyarázata is elég gyenge, mivel ezek a fények nagyon nagyon gyorsan repkedtek ide oda, aztán nyomasztóan köddé váltak, amire nem hiszem hogy képes egy viccelődő pilóta..
2013. máj. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!