Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mai napig nem boldogulok a...

Mai napig nem boldogulok a bennem lévő furcsa lénytől, illetve erőtől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden megfogalmazni.Még régebben történt 2 éves voltam, Anyám nagyon hitt a földönkívüliek létezésben,egyik nap barátnője átjött hozzánk hogy itt alszik. De persze U.F.O. magazint olvastak, mert hittek nagyon benne! este 10-óra körül elálmosodott mindenki, még bátyám is, aki csak 11 éves volt akkoriban. mindenki felébredt 00:00 kor, mint akiket le öntöttek volna egy hideg vízzel, az álmosság is kiment mindenkiből. Anyukám előtt egy fehér fény gömb jelent meg, csak nézte, aztán még egy, még egy, és sok lett a szobában. Egyre több fény gömb! Anyukám barátnője félt nem tudott mozogni! Félek mondta anyámnak! Ez után anyám észre vette hogy az ajtó sarkából egy zöld fűst ereszkedik le, és amikor az a füst le ért, akkor formálódott ki egy 2m alak. Vékony volt pont szemei voltak,Anyukám nem félt tőle, pedig az anyák ösztönösen védelmezik ilyenkor a gyerekeket, de nem tette mert békességet érzet a lényben! Hirtelen egy kéz jelent meg anyukám előtt, édes anyám érezte hogy telepatikusan közli vele a lény hogy tegye a kezét az övére.Meg is tette, utána a lény meghajolt 3 szór, De anyukám észre vette hogy még 4 idegen lény csatlakozik a kapcsolat felvételhez.Az egyikük nővéremhez ment, a másik én hozzám, a többiek meg álltak az ajtóban. De ők nem zöld színűek voltak, hanem lilák!! kicsi lila lények ők is rikító színben pompáztak mint a nagyobbik! Anyukám természetesen meg akarta fogni a zöldet,Illetve átölelni hogy üdvözölje, de egy hatalmas erő eldobta anyámat az ágyra.És kiszívta valami az összes erejét, eltűnt a lény, anyukám remegett kiment a székre és leült.És azt mondta ki a a fene magyarázza el neki hogy mi történt itten? És egy biblia jelent meg neki látomásban, Anyukámnak később rengeteg jel jelent meg neki látomásban piramisok, betűk, és furcsa álmok, ami valóságos! De ez a rövid történet nem anyukámról szól, hanem én rólam mert velem csak ez után kezdődtek a problémák még csak 21 éves vagyok, de már most szeretnék lelki segítséget kapni amiket írni fogok! 2 éves koromban nem igazán tudtam beszélni ana ennyit tudtam meg egy két szót csak. Az eset után anyám majdnem elájult amikor meghallotta mit mondtam. Ezt mondtam Itt van ufó néni elvisz, jön ufó néni, de tisztán és érthetően. Mint egy felnőtt,- és pörögtem forogtam körbe körbe. Elkezdtem rajzolni sokat, ufókat, ufó járművet. Később az óvodában is jöttek a problémák, szintén ugyan ezeket csináltam, de mindig anyukámat támadták hogy miket mutat a gyerekének stb. Nekem ez rosszul esett, Iskolás korszakom sem volt fényes, de ott már nem forogtam meg pörögtem, sem u.f.o. néniztem.. Iskola korszakban Inkább rajzoltam sokat, ufókat, járműveket, stb. De a tanulmányi eredményeim sem voltak nagyon jók, általában a közepes meg volt, de csak azért mert elnéztem miket tanítanak. sokszor volt probléma ebből is, hogy nem akartam be menni az iskolába mert hülyeségeket tanítanak a gyerekeknek, és ezt nem tudtam el nézni. Nem az igazat tanítják hanem rovar szintű tanítást! Kedvenc színem a lila,de nem sok esemény történt velem mostanság, csak ufó észelélések, meg rém álmok,de túl teszem magam rajta. nem igazán szerettem volna pont ezt egy online országos megosztó oldalon írni, de úgy éreztem meg kell írjam. Azt ami fáj nekem, mert úgy érzem 2 évesen engem manipulált az a lény, de az az ufó néni ki lenne? mai napig nem jöttem rá pedig nyitott vagyok mindenben! SAJNOS ELÉG ROSSZ DOLOG AZ HOGY, KÜLÖN TÉMÁT CSINÁL A VILÁG AZ UFÓ ÉS ISTEN KÖZT! Röviden próbáltam le írni, mert sok minden van amit még kérdeznék, de nem férne ki! Jól esne egy kis lelki biztatás vagy segítség.
2013. máj. 12. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ekszöszájzbuuk
2013. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szarj egy nagyot, az nekem mindig segít, ha valami furát ettem, és piszkálja a hasamat.
2013. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes megnyilvánulásokat :)
2013. máj. 12. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj nem agyalni ezeken az E.T szökevényeken!könnyű azt mondani,mi?amúgy erre nem nagyon mit mondani,az ufokra,én még nem láttam,de nem kizárt,hogy vannak,de az agyam nem tudja ezt feldolgozni,mert még sose láttam,nah,szal'érted!
2013. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Karenjeans87 ***** válasza:
Írj önéletrajzi regényt, mozdulj ki barátkozz más földi halandókkal, véleményem szerint magányos lehetsz.
2013. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sok barátom van de inkább 4 fal közt szeretek élni, elzárkózni a világ elől, de a szabadság is nagy erény bennem. szeretek vonattal utazni, szép tájakon gondolkodni sétálni este :)
2013. máj. 12. 23:30
 7/7 anonim válasza:
Gondolkozz még egy kicsit, vezesd tovább a sztorit, és írj belőle könyvet
2017. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!