Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek nem furcsa, hogy a...

Nektek nem furcsa, hogy a földönkívüli lényeket földi fajokhoz hasonlitóan "látják"? (Humanoid, Reptoid, stb)

Figyelt kérdés
Nem ez a bizonyítéka annak, hogy merő kitaláció az egész? Miért ne lehetnének Galaxis, v mikroszkópikus méretűek? Biztos kellenek nekik végtagok, földi érzékszervek? Nem lehet, hogy Hollywood-nak erős befolyása van ebben?
2012. jan. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Antimod ***** válasza:
68%

Nem lehet, hogy az emberek beszámolóinak van erős befolyása Hollywoodra? (Azaz a tyúk vagy tojás tipikus esete.)


Egyébként én is gondolkoztam már, miért emberszerűek. A kitaláció lehetséges magyarázat, de a több ember általi egyidejű észlelést nem magyarázza meg, mint ahogy azt sem, miért csengenek annyira egybe ezek a beszámolók.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
56%
ha van földönkívüli élet...gyakorlatilag 0 arra az esély hogy hozzánk hasonló felépítésű létforma legyen. magyarul minden ilyen "észlelés" büdös baromság
2012. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

arra akartam utalni , hogy sokan azt látják , amit szeretnének...

miért ne lehetne a Föld egy gigalény egyetlen "sejtje" ,és mi csak a rajta élő "élősködők , baktériumok, stb. vagy , miért ne lehetne , akár a mi sejtjeinkben is egy számunkra , még vizsgálhatatlan galaxis ? ( Pl a sprirális elhelyezkedés mikró és makro szinten mindenhol megtalálható)

2012. jan. 31. 12:40
 4/65 anonim ***** válasza:
én elfogadom amit írsz, lehetséges...de azt nem fogadom el, hogy az idegen létforma is 2 lábon járó teljesen emberszerű lény legyen.
2012. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

"de azt nem fogadom el, hogy az idegen létforma is 2 lábon járó teljesen emberszerű lény legyen."

hát , pont erre kérdeztem rá én is...

2012. jan. 31. 12:46
 6/65 anonim ***** válasza:
kérdező! jogos a felvetés.Nyilván vannak baktériumok,amire már ugye bizonyíték is van,de hát nem lehet tudni,mert az Univerzum nagyon nagy.És tényleg sok,túl sok az olyan beszámoló ami nagyon igazságszagú a humanoid felépítésű lényekről.
2012. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
12:37! Bizonyítani is tudo,hogy 0 az esélye? Vagy tudsz olyan esetről,ami ezt bizonyítja? Mert arra nagyobb a bizonyítékok száma,hogy hasonló felépítésűek.Persze ez a külsejükre értendő,mert hát a biológiájuk lehet totál más!
2012. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
a biológiájuk sem lehetne totál más , legfeljebb eltérő , ha már két kezük ,két lábuk , két szemük van ... miért ne lehetne ezen az elven négy mindenből , vagy egy se ?
2012. jan. 31. 13:00
 9/65 anonim ***** válasza:
4 mindenből?Ezt hogy érted? 4 szív,4 máj :)? Amúgy igen,nyilván eltérő a biológiájuk,de ne magunkból,meg a szénalapból induljunk folyton ki.
2012. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Üdv,Leftlegged Player !

A Földön már több teljes kihalást is "bizonyítottak".Még az is lehet , hogy több millió évvel ezelőtt már kifejlődött itt egy humanoid faj , akik mint manapság mi is , már látták , a kipusztulást és meg volt a technikájuk az elvándorláshoz. Ők térnek vissza látogatóba? Esetleg a visszaköltözéshez vizsgálják a Földet ?

2012. jan. 31. 13:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!