Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UfO hívők. Válaszolnátok egy...

UfO hívők. Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Itt felvetődött hogy a reptoidok (de már más fajt is hallottam) már millió évekkel előbb itt éltek,és hogy eredetileg a Föld az övék,mert hogy ők alakultak ki itt eredetileg és csak később húzódtak a föld alá.(Ismét hallottam már olyat is hogy elhagyták a Földet,a Holdra bújtak,a Naprendszer külső területein bujdosnak)


Na itt lenne egy kérdésem.Mint ahogy nekünk is,minden más fajnak is át kell esnie a fejlődésnek bizonyos fázisain hogy űrutazó fajjá válhasson (szakóca=>kőbalta=>kőeszközök=>fémek megmunkálása=>hatalmas több emeletes épületek (mint a középkorban)=>gőzgépek (fémből)=>hatalmas beton ,acél,és üveg városok mint manapság)


Ezt abból gondolom hogy a mi őseink se voltak képesek(és sehogy se lehettek volna azok) a kőbaltát rögtön RPG-7-re cserélni.Mint ahogy a természetben se,úgy a történelemben ,kultúrában és technológiában sincsenek ugrások.

Hogy van az hogy ezek a reptoidok kifejlődtek,és jelenleg is egy hipermodern fajt képeznek,de a földtörténeti rétegekből sehol nem kerülnek elő millió éves autók,repülőgépek,vonatok,városok,vagy komolyabb technológiai színvonalat képező eszközök (mitt tudom én,mondjuk egy 40 millió éves atomreaktor generátora)


Lehetőleg olyanok írjanak akik legalább gimnáziumi szinten értenek a geológiához,paleontológiához és a radiometriához.


Poliateista



2013. máj. 17. 14:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
88%

"Lehetőleg olyanok írjanak akik legalább gimnáziumi szinten értenek a geológiához,paleontológiához és a radiometriához."


Ajjaj, hát ezzel a kitétellel problémák lesznek!

2013. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
63%

Az eredeti mese szerint a reptoidok egy másik csillagrendszerből jöttek ide, nem itt alakultak ki a Földön. Attól még persze nem kisebb marhaság az egész :).

Felesleges nekiállni ésszel végiggondolni, annyira ezer sebből vérzik. Aki nem hisz benne, az úgyis nevetnivaló botorságnak tartja, aki hisz benne, az úgyis foggal-körömmel ragaszkodik a hülyeséghez.

2013. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Persze,de én azért vagyok olyan gonosz hogy így kínozgatom ezekkel a hívőket.Kövezzetek meg,de mára annyira nincs programom hogy ezzel ütöm el az időt.


Poliateista

2013. máj. 17. 15:41
 4/51 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy ma az emlősök úgy több millió éve a hüllők uralták a Földet, ugye addig amíg ki nem pusztultak . Namármost nem zárható ki hogy kialakult egy intelligens hüllőszerű faj, ami tudott kommunikálni és összetett civilizációt alkotott . Ennek ma már kizárt dolog hogy lennének nyomai mivel több millió éve történhetett . Olyan fejlettek voltak hogy űrutazásra is képesek lehettek .(ugye ne felejtsük el, hogy a dinoszauruszok több mint 150 millió évig uralták a Földet tehát volt idejük fejlődni) Körülbelül 65 millió éve a hüllők jó része rejtélyes módon kipusztult, hogy mitől máig nem bizonyított . Lehetséges, hogy ezek a hüllőszerű fajok átmenekültek egy másik bolygóra (vagy a föld alá bújtak, de ezt én kevésbé tartom valószínűnek mivel a hüllők fény nélkül idővel elpusztulnak), vagy már korábban hoztak létre máshol a Naprendszerben kolóniákat . (pl. a Nibirun) Lehetséges hogy sokan túlélték a pusztulást, más bolygón telepedtek le és ott maradtak több millió évig . A sumer feljegyzések szerint úgy 400000 éve hüllőszerű lények az Annunakik jöttek le a Földre és megteremtették az intelligens embert, majd idővel a sumer kultúrát .
2013. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
34%
Ja és reptoid nem létezik csak egy intelligens hüllőszeű faj amit annunakinak hívnak .
2013. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%

Mária:


>Namármost nem zárható ki hogy kialakult egy intelligens hüllőszerű faj, ami tudott kommunikálni és összetett civilizációt alkotott . Ennek ma már kizárt dolog hogy lennének nyomai mivel több millió éve történhetett .


Na ne viccelj! És akkor honnan az a rengeteg fosszília, amiből ismerjük a dinoszauruszokat? Százmillió éves leletek tömkelegét találták már meg. Kizárt, hogy egy egész civilizáció nyomtalanul eltűnjön. Ráadásul ha űrutazó civilizációról van szó, tele kéne lennie az űrnek ismeretlen eredetű űrszeméttel. Plusz például látni kéne a fosszíliákon, hogy a dinók hogyan fejlődtek tovább olyan lényekké, amit emlegetsz.

A józan ész keretein belül kizárható, hogy létezett ilyen.


Egyébként reptilián = reptoid = anunnaki, az összes ugyanaz.

2013. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
51%

Én asztat halottam, hogy a Reptoidok itt fejlődtek ki, de átköltöztek a marsra, ahol építettek városokat meg piramisokat meg arcot, aztán a Macskafélékkel háborúztak és leköltöztek a föld alá. azóta ott élnek.


A marson meg van teknika eszt tudod te is

2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
75%

1, Tudjuk mitől pusztultak ki a dínók, a kisbolygó becsapódási kráterét is megtalálták a Mexikói-öböl alatt.


2, Ha a hüllők tudtak volna űrrepülni akkor ott lennének a Holdon és a Marson is a nyomaik mindenhol, amik nincsenek.

2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

És miért nem maradtak erről a fejlődésről leletek?Tudtommal a csontok lágyabbak mint például a fémek.Ehhez képest fosszíliákból (még növényfosszíliai is van,ami tudhatod hányszor gyengébb a vasnál) bőven találnak,de az álltalam felsorolt tárgyakból semmit sem találtak.Hogy lehet az.Amit írtál az ezért hülyeség.Miért ne lenne nyoma?Az acél biztosa nem fog elbomlani,max elrozsdásodik ha szabad levegőn van.De gondolom csak kerültek föld alá fém tárgyak,illetve a passziválást,korrózióvédelmet is csak ismerték.


A sztori többi részével is baj van.Miért kellett volna örökre elmenniük?Várnak max 10 000 évet,addigra az ökoszisztéma is regenerálja magát,a légkör is kitisztul és kész .Miért kell ehhez elmenni örökre?


De az is érdekes hogy miért ne lehetnének a föld alatt?A biosz tanárodat meg sajnálom.A hüllők megvannak fény nélkül.Szerinted az este aktív gekkók és kígyók ne, hüllők?Szerintem te a hőmérsékletet kevered a fénnyel.Az már igaz viszont hogy tényleg nem állandó a testhőmérsékletük,azaz a környezet befolyásolja a hőmérsékletüket (ezért is hidegvérűek).De kérem,épp te mondtad hogy hiper modernek.Akkor majd biztos a fűtéshez lesznek hülyék?


És azért privátba (légyszíves ne itt kezdjünk új témát) elmondhatnád hogy hol van a Nibiru,mert tudomásom szerint a nagybolygók listája lezárul a Neptunusszal,aztán jön a Plútó az öt holdjával,és ezután már csak az Orth felhő van.Szóval hol is van?

2013. máj. 17. 17:48
 10/51 anonim ***** válasza:

úgy tudom, hogy a reptoidoknak nem volt rádiózás korszaka, mert telepátiával kommunikáltak. Mi azér rádiózunk, mert az Annunakik génmanipulációval amikor teremtettek minket a telepatikus és más ESP képességet (levitáció, gondolatolvasás) kivették belőlünk,, de a Reptoidoknak nem kellett rádiózniuk. gyárakat meg már a marson építettek, ott vannak városok, piramisok, erőművek, üvegmetropoliszok, meg robotujjak is.


Egy galaktikus háborúban ledobtak a földre egy asztreoidát ez igaz, de nem attól pusztúltak ki, hanem egy génfegyvertől amit a szárnyas macskafélék (pozitív idegenek) vetettek be ellenük, ekkor lekényszerűltek a föld alá. Ott élnek ma is

2013. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!