Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Te mit tennél, ha szemtől...

Te mit tennél, ha szemtől szembe találnád magad egy földönkívülivel?

Figyelt kérdés

A barátaimmal a minap erről beszélgettünk, és a válaszok igen meglepőek voltak(az elájulástól kezdve a "lepacsiznék vele"..) hozzátenném, hogy mindnyájan eléggé racionális gondolkodásúak vagyunk, de eljátszottunk a gondolattal.

(légyszi, mellőzzétek azokat a válaszokat, hogy "semmit, mert nem léteznek", ez csak egy felvetés, szóval mintha bizonyított lenne a létezésük.) :)



2013. máj. 19. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, az öreg elmeséli hogy ő mit tett mikor egyszer csak meglátta őket:

http://www.youtube.com/watch?v=I9zJc1qmFuw

2013. máj. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
valszeg hátrálni kezdenék,vagy elájulnék XD
2013. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

megkérném h győzzön meg h ő tényleg idegen lény.

mutasson technikát, ami utalna erre, vagy vigyen el az űrhajójához, ha mindez megvolt beszélgetnék vele tovább.

2013. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Megkérném győzzön meg ő egy idegen lény. XDD

- Nem fiam, én a rég elveszett nagyapád vagyok Pripyatból, azért vannak csápjaim!

2013. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Nem fiam, én a rég elveszett nagyapád vagyok Pripyatból, azért vannak csápjaim!"


Nana, lehet, hogy csak egy jövőből érkezett polip az. Ő viszont nem földönkívüli. http://www.youtube.com/watch?v=J7yQ9Yf6mO4

2013. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 DarkLantern ***** válasza:

Leütném, hívnám a NASA-t, CIA-t vagy akármelyik mozaik szavas amcsi ügynökséget. És közölném hogy jó pénzé eladó.

Vagy kimennék a piacra, és kiabálnám hogy: Földönkívüli van eladó, most olcsó :)

2013. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Valszeg sikoltozva rohannék az ellenkező irányba egy jókora szívroham után
2013. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyomnék neki egy szabvány jaónapot kívánokot, és folytatnám egy szabályos igazoltatással, hátha időt nyerek...
2013. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Megkeresném a bolygójukat és exterminálnám az összeset.
2013. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

egyszer valamelyik csatornán láttam egy poreszt, szitu a következő:

csaj ül a fotelben, nézi a tévét. egyszercsak megjelenik egy időutazó csuhás kopasz szerzetes fazon. csaj mintha mi sem természetesebb, se szó, se beszéd, se „helló szia, milyen volt a középkor?”, neki esik szájjal.

2013. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!