Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nagyon sokat állítják hogy...

Nagyon sokat állítják hogy találkoztak földönkívülivel vagy láttak UFOt. Ha ebből csak egy ember igazat mond, akkor már léteznek UFOk/földönívüliek stb?

Figyelt kérdés
Statisztikailag lehetséges? Igazából az érdekel, hogy ti mit gondoltok erről a nézőpontról. Én még eggyel sem találkoztam amúgy, úgyhogy nem igazán hiszek benne, de nem tartom lehetetlennek hogy valahol az óriási univerzumban van rajtunk kivül 1-2 intelligens létforma.

2012. dec. 6. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha 1 ember is igazat mond azok közül akik állítják hogy találkoztak velük akkor szerinted LOGIKAILAG mi a válasz?


Én és másik 100 ember állítjuk hogy láttam repülő rénszarvast, de csak én mondok igazat, akkor van-e repülő rénszarvas?

2012. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Az igazság nem statisztika kérdése. A lényeges az hogy 50-50% hogy van máshol is éelet logikailag, de az UFO "észlelések 99,999999%-a borzalmas ismeret hiányt mutat.Nevezetesen azt hogy az "észlelő" fizikailag és kémiailag is gyenge.Pld pár napja volt egy meteor ami tényleg látható volt de az egyik fehér fényűnek látta a másik zöldesnek, de azt egyik se mondta hogy ez nyilván egy réztartalmú űrszemét darab ami lezuhant és azért világított zöldesen mert kiégett belőle a réz.
2012. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nemelfogult ***** válasza:
54%

"Az igazság nem statisztika kérdése. A lényeges az hogy 50-50% hogy van máshol is éelet logikailag, de az UFO "észlelések 99,999999%-a borzalmas ismeret hiányt mutat."


Így van. De akkor tényleg hagyjuk a százalékokat. Az 50-50 is inkébb érzésre megy mint valós és a 9.9999.... is. Van nagyon sok olyan UFO észlelő akinek nincs borzalmas ismerthiánya, nevek nélkül csillagászok, űrhajósok, polgári és katonai pilóták , stb, stb. És vannak sokan akik szimplán jó megfigyelők. Persze szintén rengetegen akik a Vénuszban vagy egy meteorban is ufo-t látnak.

Azt gondolom, a statisztika nem való ide. Ugye volt többször statisztikai spekuláció a bolygók lehetséges számáról is. Még emlékszem amikor leghíresebb csillagászunk ezzel is érvelt a földönkívüli élet lehetetlenége mellett. Most hirtelen sok, túl sok bolygónk lett:)

2012. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem, kedves kérdező - így nem lehet bebizonyítani a földönkívüliek létét.

UFO-t sokan láthattak - de az meteor vagy hasonló lehetett.

Tudod, az is elképzelhető, hogy ez a sok-sok ember mind tévedett.

Amúgy fölfdönkívüliek valószínűleg vannak - csak nem itt. Mindenki otthon, vagy 1 fényév sugarú körben az otthona körül. Ha nem így lenne, akkor minimum a rádiójelüket fogtuk volna.

2012. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű, hogy létezik valahol más intelligens élet, de nagyon messze. És ha már ilyen sokat utaztak ide, szerinted teheneket lopkodnának és embereket ijesztgetnének?
2012. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól még, hogy sokan hiszik, hogy idegen ürhajót láttak, az még nem teszi valóssá a dolgot. Csak azt jelenti, hogy sokan unatkoznak.
2012. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez egyfajta tömegpszichózis. Attól, hogy átragad egyik emberről a másikra, még nem lesz igazabb, amit állítanak. :)
2012. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemelfogult ***** válasza:

#6

Lehet, hogy nem utaznak olyan sokat, sőt, az is lehet, hogy mielőtt mi kifejlődtünk már itt voltak.

A "tehenet lopnak" dolog pedig bizarabb mint gondolod, csak nézz utána.

2012. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

UFO az azonosítatlan repülő tárgy, ilyenek tényleg léteznek, sőt ilyet én is láttam másik 10 ismerősömmel Balatonon, de mégse volt senkinek se az a gondolata h földönkívüli űrhajó lenne. Tehát ez nem azon múlik h igazat mondanak e, mert tuti mindig vannak fake bejelentések, de pl egy felségjelzés nélküli repülő is UFO.


Földönkívüliek/földönkívüli űrhajók, kezdjük ott, hogy én biztos vagyok benne, hogy van élet más bolygón is, de hogy folyamatos rendszerességgel látogatnának minket és még mindig nem tudjuk biztosra mondani, hogy idegenek vagy sem azt már nem annyira hiszem, továbbá ha egyvalaki igazat mond, az se jelenti azt, hogy léteznek mivel lehet átverés áldozata, lehet az ijedtségtől eltorzult emlékképe, és lehet az is, hogy valójába semmi különöset nem látott csak neki ismeretlen dolog és ezért földönkívüliekkel azonosítja, de ha 100-an mondanak valamit és abból egy igaz és be is tudja bizonyítani, valamint kívülállók is tanúsítják a bizonyítékról hogy az az akkor igen vannak.

2012. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemelfogult ***** válasza:
89%

#9-nek

Majd mindenki tudja itt, hogy egy felségnélküli repülő is ufo. És van ezerszámra rossz vagy téves megfigyelés. "... de ha 100-an mondanak valamit és abból egy igaz és be is tudja bizonyítani, valamint kívülállók is tanúsítják a bizonyítékról hogy az az akkor igen vannak" Ez nem éppen logokus, ha belegondolsz. Miért kell száz... és abból egy? Na mindegy... de mit szólsz olyasmihez amit több ezren láttak, különböző pontokról vagy egy tucat ember videózta, a katonaság tett egy béna kísérletet megcáfolni és végül megmaradt ismeretlennek. Mert ilyen is van.

Amúgy nagy valószínűséggel bizonyos ufo-k nem "űrhajók", hanem sokkal egzotikusabb jelenségek csak mi, amiről azt gondoljuk, hogy nem földi eredetű, mindég űrhajóként próbáljuk értelmezni. 20 év alatt a mobil már nem csak mobil telefon. De kétszáz évvel ezelőtt ha a legkezdetlegesebb mobilt adták volna valaki kezébe egy csodának tartotta volna és biztos valami furcs hasonlatot talált volna ki rá, hogy mit tart a kezében...

2012. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!