Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ismeretlen lény holtteste a...

Ismeretlen lény holtteste a Marson? David Icke Reptíliánjai megvannak?

Figyelt kérdés

Mindíg mondjátok, hogy már találni kellett volna a marson reptoidot, ha ott éltek David Icke szerint, de tessék ! Ez a szőrny pont mint egy reptoid. Hosszú farka van és szöld


[link]


2013. máj. 21. 02:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%

Könyörgöm, 5 megapixeles fotókba ne lássunk már bele várost,építményt,állatot, anyám papuccsát :DDD


Be lett linkelve a teljes kép, gyengébbek kedvéért még egyszer:

[link]


Tisztán látszik, hogy az csak egy r*hadt kő. És semmiféle farok nincs ott, amit egyesek faroknak néznek az a kő megnyújtott árnyéka és a mögötte elterülő kő alja. Körbe van véve kövekkel.


De jó, szerintem ez meteorológiai léggömb:)

2013. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj kedves előttem író, hogy te is a NASA hivatalos felvételére hivatkozol, mint én. Engem már lepontoztak, most te következel.


Keressek feltöltési helyet magamnak, ahol lépésről lépésre elővarázsolom a NASA képéből a kis gonoszt?

2013. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Mi? Nem értem :D az originál és a paranormalos kép UGYANAZ. Csak ők kivágták a képnek azt a részletét. Az eredeti képen is ugyanaz látható. Ha a NASA elakarja titkolni a kis gyíkocskát vagy hívjuk bárminek, akkor nem tennék fel a hivatalos honlapra, hogy bárki megtekinthesse.


Azt tudom,hogy vannak nasa képek amik furcsák és láthatóan szanaszét vannak retusálva téglalapokkal stb., de ez nem olyan.

Optikai csalódás, nincs ott semmi csak hasonlít rá, de a kettő nem ugyanaz. Az emberi agy mindenben a formákat az arcokat kutatja. Ugyanúgy találhatsz arcot egy felhőben, falevél mintázatában, de attól még az nem valódi arc :D

2013. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha nekem szól az, amit írok, akkor félreértesz, mert egy malomban őröltetjük az ufókat!


A NASA oldaláról nem szokás képeket ide berakni, mert az esetleg a szkeptikusok malmára hajtja a napszelet.


Mint mondtam, a jó minőségű képet tudom úgy rontani, hogy az a dög megjelenjen. Le is írtam, hogyan. Ezzel ugyanazt akarom szemléltetni, amit te is írsz.

2013. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Én azt sem tudom, az a kép honnnan jön ehhez a cikkhez ?


Teljesen más annak a képnek a háttere, más a reptoid körül a vidék, más nagyságú és eloszlású kövek vannak körülötte, mint amit lonkeltetek. Semmi köze egymáshoz.


Az persze más kérdés, hogy a NAZA szokta kisatírozni, meg átjavítani a képeket, hogy ne is gyanakodjunk arra ami tény, hogy idegen civilizációk nyomai vannak a marson ! Ez tény

2013. máj. 21. 17:23
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! A két kép teljesen azonos. A parás oldal kivágata a NASA képének bal felső negyede. Az állítólagos hulla pont a közepén van.
2013. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ha teljesen más a körenyező kövek eloszlása, nem lehet azonos ! Nem kell belemagyarázás. Értelmes választ várom
2013. máj. 21. 17:38
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg még egyszer a felvételt. A NASA felvételének bal felső része azonos a para képével. Nem mások a kövek.
2013. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nézd meg te is, mert teljesen mások és amit írtam olvasd el : Teljesen más annak a képnek a háttere, más a reptoid körül a vidék, más nagyságú és eloszlású kövek vannak körülötte, mint amit lonkeltetek. Semmi köze egymáshoz.


Az persze más kérdés, hogy a NAZA szokta kisatírozni, meg átjavítani a képeket, hogy ne is gyanakodjunk arra ami tény, hogy idegen civilizációk nyomai vannak a marson ! Ez tény

2013. máj. 21. 17:58
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
Itt van nekem a két kép Photoshopban egymásra illesztve. Azonos. Te mit nézel?
2013. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!