Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek igaz amit David...

Szerintetek igaz amit David Icke ír a könyveiben?

Figyelt kérdés
Beleolvastam a ...és az igazság feltárul című művébe...és elgondolkodtam hogy vajon mindez igaz lenne, vagy csak kitaláció?

2013. ápr. 30. 13:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kamu.
2013. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
annyi mindent állít egyszerre h szinte hihetetlen h mindez igaz is lenne, ha tényleg abba belebukna minden állam akkor.
2013. ápr. 30. 13:14
 3/27 Antimod ***** válasza:
100%

Bizonyos, hogy egyes állításainak van valóságalapja. Főleg amit az illúzióról ír - találó.

Ugyan csak egyik könyvét olvastam, de abban is számos olyan állítást sorakoztatott fel, amelyről más forrásból még csak nem is hallottam.

2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Miért is hazudna? Ja, hogy megvegyék a könyveit jó pénzért?

Sok ember él ebből, és nem is rosszul.

2013. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

végül is ha belegondoltok, mint író sikeres

írt több könyvet, előadásokat tart, népszerű, mert írt pár könyvet, az meg hogy a valósághoz mennyi köze van megítélés kérdése...nehéz eldönteni

de ezek szerint így egy scifi író is sikeres lehetne, mert kb azok is állítanak ekkora vagy nagyobb dolgokat is de ők CSAK regényként adják ki könyveiket, és nem pl tényfeltáró dokumentációkként

2013. ápr. 30. 13:23
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha elég hangos vagy, lesznek követőid.


Az emberek megnyeréséhez, manipulálásához minden bizonnyal ért, ezt politikusi (szóvivői) múltja is igazolja.


Egyszerű logikával kikövetkeztethető, hogy ha az általa ostorozott háttérhatalom valóban létezne, és igaz lenne, amit róluk ír, akkor már rég el lenne hallgattatva.


Icke tehát legjobb esetben is téved, vagy csupán dezinformál a háttérből irányítók kedve szerint.


A legegyszerűbb érv azonban (Occam borotvája), hogy kiváló pénzkereseti lehetőség a plebsz számára megadni a beavatottság érzését. Az író jól kaszál, az olvasó pedig a titok tudójának hiszi magát, így hitével hálás a mesternek.

2013. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom h ha ennek csak fele igaz lenne amiket ír, már rég elhallgatatták volna, de él és virul és csak ontja az infókat
2013. ápr. 30. 13:49
 8/27 anonim ***** válasza:
13:43 elképesztő, hogy mennyire tisztán látod a dolgokat :)
2013. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Előre leszögezném, hogy egy könyvét sem olvastam.

Amit hallottam róla vagy amikről ír, az nekem is túl sok és hihetetlen már.


De itt írta valaki, hogy ha igazat mondana, már rég elhallgattatták volna.

Ha ez történne, nem hogy pont felkapná rá a fejét mindenki? "naháát eltették láb alól! miért? csak nem mert igazat mondott?"

De meg ha tegyük fel igazat ír és semmit sem tesznek ellene szándékosan, így a kutya se hiszi el neki mert pont arra a következtetésre jutunk ami fentebb lett vázolva.

2013. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
Nem szabad eltüntetni, mert akkor azok is komolyan fogják venni, akik eddig nem ! Ha megőlték volna mártírt csináltak volna belőle. Elég az a mai hatalomnak, hogy a médiákon keresztűl agymosnak. Így is kevesen hisznek sajna neki, annak ellenére, hogy elismeri mindenki hogy jókat mond, de az egész elméletet még nem értik meg.
2013. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!