Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Millió éves űrhajó a holdkráte...

Millió éves űrhajó a holdkráterben. Szkeptikusok ehhez mit szoltok?

2013. máj. 24. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

ezt.

Töltött káposzta


Hozzávalók:

80 dkg savanyú káposzta

8 savanyított káposztalevél

2 fej hagyma

1 gerezd fokhagyma

5 dkg füstölt szalonna

40 dkg darált sertéshús

2 kávéskanál édesnemes pirospaprika

8 dkg rizs

1 tojás

1 csipet őrölt köménymag

1 mokkáskanál szárított majoránna

2 evőkanál olaj

2 evőkanál liszt

2 dl tejföl


1. A savanyú káposztát hideg vízben átmossuk. A káposztalevelekről levágjuk a vastagabb ereket. A hagymát és a fokhagymát meghámozzuk, apróra, a szalonnát kis kockákra vágjuk.


2. A szalonnát nagy lábosba zsírjára pirítjuk, a pörcöt a darált húshoz adjuk, és a zsírban megpirítjuk a hagymát. A felét a darált húshoz adjuk.


3. A maradékot lehúzzuk a tűzről, meghintjük 1 kávéskanál pirospaprikával, ráöntünk 1 dl vizet, és összekeverjük a savanyú káposzta felével.


4. A darált húshoz adjuk a fokhagymát, a rizst, a tojást, 1 kávéskanál pirospaprikát, a köménymagot, a majoránnát, és ízlés szerint sóval, borssal fűszerezzük. A masszát arányosan elosztva kis gombócokká kerekítjük, a káposztalevelekre rakjuk. A hosszanti széleket a húsra hajtjuk, majd alulról feltekerjük a leveleket. A lábosba tesszük a káposztára. Rászórjuk a maradék savanyú káposztát, és fedő alatt, lassú tűzön, puhára főzzük (kb. 1 óra. Közben többször megrázogatjuk a lábost, keverni nem szabad!


5. A töltelékeket óvatosan kiszedjük, és berántjuk a káposztát. Ehhez az olajat felforrósítjuk, megpirítjuk benne a lisztet. Felöntjük 2 dl hideg vízzel, csomómentesre elkeverjük, a káposztához adjuk, és 10 percig forraljuk. A töltelékeket a tetejére tesszük, és tejföllel kínáljuk.

2013. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

1es

rányomtam a kérdésre, már vártam egy kb 10 oldalnyi levezetést, erre mit látok, mi kell a töltött káposztához.

Kiköptem a nápolyit mikor megláttam, jót röhögtem rajta.

amúgy ha megfigyeli a sok gyakori kérdés felhasználó, megint feltűnik a bűvös, szkeptikusok kifejezés a kiírásnál.

2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
az 1-es válaszoló leírta a megfelelő választ remélem kérdező most már békés szép álmaid lesznek
2013. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

csak, hogy értsétek miről szól a kérdés...


pénzkeresés YouTube-al


YouTube-al 2 féle képpen is kereshetsz pénzt. Az egyik teljesen legális (angol tudás jól jön hozzá) a másik, nos attol függ, hogy hogyan használod.


A legális lehetőséggel kezdem. Először is regisztrálnod kell YouTube-ra. Ha ez meg van, kapsz egy saját csatornát (channelt). Ide feltöltesz pár videót amiben ökörgödhetsz, megmutathatod hogyan tartod nedvesen az ajkaidat és hogyan csinálod tökéletesre a sminkedet azaz szinte akármit, ha magad nem vagy elég kreatív kezgy el egy csatornát barátaiddal. Az angol tudást azért említettem, mert ha ezeket a videókat angolul csinálod több feliratkozót szerezhetsz (nem csak magyarokat). Hetente 1 videó bőven megteszi. Ha már felnyomtál 5-6 videót keresd fel ezt a weboldalt: http://www.youtube.com/t/advertising. Ezen keresztül hirdetéseket pakolhatsz fel a videóid mellé. A módszer nem egy embernél működött, csak néhány példa: ShaneDawson, DannysStudio, nigahiga, Fred (még nikelodeonos sorozata is lett), Bubzvlogz.


A másik módszer pedig annyi, hogy felteszel pár zene videót (akár a YouTube zene alátevő programját is használhatod) és a leírásba pedig beteszel egy linket, hogy "Download the music from here" a link egy adf.ly-os link legyen amivel 1000 kattintó után kapsz kb 2 dolcsit (ha maerikai) és a link irányítson egy Hotfile-os (2-7), FileServe-es (0.5-3) vagy FileSonic-os (1-7) linkre amivel 1000 letöltés után szintén pénzt kapsz (arány a fájlmegosztók után zárójelben - ez függ a rangodtól vagy attól, hogy melyik országból való a letöltő). Nem kell feltétlenül zene számnak lennie, lehet akár egy sorozat Promo (reklám) videója mellé betett letöltési link is vagy egy film trailere mellé. Ahogy nő a letöltésre szánt fájl mérete úgy nő az adott fájl 1000 letöltéséért járó pénz is.

A fájlmegosztókról többet megtudhatsz a Pénzkeresés File Feltöltéssel menüpont alatt.

2013. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Elképesztő!
2013. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jó volt az oldal, megnéztem néhány érdekes dolgot azon felül is. Szóval, nyitogatjuk a kapukat. Egyszercsak természetes lesz mindez.
2013. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszoló: király vagy haver!!! Ritkán röhögök hangosan egy-egy poénos válaszon, de ez viszi a pálmát magasan! :D Szerintem is ez a helyes válasz a kérdésre, kár, hogy nem nekem jutott hamarabb eszembe :D
2013. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
első vagyok.azért született ez a válasz,mert elolvasva a kérdést nem tudtam mit tegyek.igy csak ez a megoldás maradt XD
2013. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Első válasz egy korcs és azt hitte a retardált válaszával elkedvteleníti az embereket a gondolkodásától
2013. máj. 24. 22:47
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Milyen gondolkodásról, te? Tanulj már előbb helyesen írni, aztán beszélj gondolkodásról! ;D
2013. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!