Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Szkeptikusok ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Itt a bizonyíték arra hogy az idegenek beleavatkoztak az emberi fejlődésbe :

[link]


2013. máj. 3. 13:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Hiteles, felettébb komoly oldal...
2013. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
A Stanford Egyetem kutatói DNS-vizsgálattal igazolták, hogy a tíz évvel ezelőtt Chilében talált 15 centiméteres csontváz egy embertől származik. A tesztek során a szakemberek megállapították, hogy a miniatűr ember egy 6-8 éves gyerek lehetett, és csupán néhány évtizeddel ezelőtt halhatott meg - írja a Discovery News.
2013. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ember volt nem is azt vitatom, csak ennek a kisgyereknek olyan genetikai mutációi voltak amiben biztos meghalt volna valamilyen segítség nélkül . 6-8 évesen is ilyen pár centis volt (!)
2013. máj. 3. 13:23
 4/34 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, kiemelek neked egy részletet abból a linkből, amit TE tettél ki a kérdés alá:


" Az eredmények egyöntetűen arra mutatnak, hogy a csontváz gazdája ember volt, 6-8 éves, pár évtizeddel ezelőtt halt meg, és sokféle genetikai mutációtól szenvedett."


Ember volt, aki sokféle genetikai változástól szenvedett. A másik pedig, hogy szerinted hogy a francba lett volna ennek köze az idegen lényekhez? Mármint hogy avatkoztak be? Rálőttek egy sugarat és hirtelen kicsi lett? Észlény....komolyan mondom, olyan vagy mint egy gyerek aki horrorfilmet nézett és most fél hogy beugrik egy élőhalott az ablakán. Én tiszteletben tartom mindenki véleményét, de azért mindennek van egy határa..

2013. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Maradok szkeptikus, ez NEM bizonyiték, nem gyözött meg egyáltalán!!!!
2013. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Akkor én is kiemelek pár részletet :

"Azt viszont továbbra sem tudják megmagyarázni a tudósok, hogy hogyan lehet, hogy a csontváz mindössze 15 centi magas"


"különleges mutációja alapvetően életképesnek tartotta meg, annak ellenére, hogy a csontváz egyéb jellegzetességei olyan születési rendellenességeket mutatnak, amelyekkel nem szokás túlélni a csecsemőkort."


Szerintem ez egy elrabolt csecsemő volt, akin kísérleteket végeztek, utána meg egyszerűen kidobták szegényt a sivatagba . És pont ez az érdekes hogy a tudósoknak sincs semmilyen magyarázatuk arra hogyan lehetett 6-8 évesen ilyen kicsi .

2013. máj. 3. 13:58
 7/34 anonim ***** válasza:
Inkább semmit. Pláne hogy egy ilyen oldalon olvasható a cikk...
2013. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Próbálják eltusolni... ki hiszi el h mutáns ember volt.. hogy maradhatott életben????
2013. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nem tudom, hogy lehetnek ilyen kicsik a csontok. És ebből egyenesen következik, hogy idegenek műve?

Nem értem a logikát. :)

2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Jézus :) ***** válasza:
2013. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!