Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, észrevettétek...

Szkeptikusok, észrevettétek már hogy magatok ellen beszéltek bizonyos dolgokban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy amikor egy "hívő" felhoz ilyen-olyan spekuláló elméletet kormányok, ügynökök, a NASA ellen, amik az UFO-kal kapcsolatosak, ti rögtön elkülditek a sunyiba, hogy ezek hülyeségek, ők tiszta lappal játszanak, nincs mit titkolni, nem titkolnak semmit sem ez ügyben.


De ha meg egy űrhajós, volt kormányfő, volt ügynök beszél erről, akkor ti azon nyombaj elbagatelizáljátok, hogy "hülyeség", meg hogy hol van erről hivatalos dokumentum.

Tessék, nem kell végignéznetek a teljes filmet, csak 20 percet az elejéből.

http://www.youtube.com/watch?v=V4BJR0ZqRKk

ne is írjon aki nem nézte meg.


Itt már nem lehet ferdíteni mint az újságírásban és nem is pletyka, felszólalnak különböző konferenciákon és interjúkban is, hogy annak idején hazudtak az embereknek, lásd a Blue Book projekt, meg mikor a Főnixben látták a fényeket és nem tudtak a helyzettel mit kezdeni.

Lásd a kormányzót 4.-ik percnél, majd mikor elmondja őszintén mi is történt a 9.-ik percnél.

Lásd légierő, a CIA: 22:30-nál.


Milyen érdekes, ha ilyen emberekről, szervezetekről van szó, akkor ti azt mondjátok, hogy nem, nem hazudnak és csak a hívők hülyesége, ha meg olyat mutatunk, amik pontosan ezt hangoztatják, mert ott dolgoztak, velük vagy épp ők szólaltak fel, a véleményetek máris ütközik, mert akkor már ezek a szervezetek, emberek máris hazudoznak szerintetek, meg hogy csak pénzért csinálják.


Találtam valamit ami ebben az esetben rátok vonatkozik:

"Az ember néha annyira hinni akar valamiben, hogy képes kifogásokat gyártani, és figyelmen kívül hagyja a fájdalmas valóságot. "


Ti nektek ez már nem fér bele a világképetekbe én nagyon úgy érzem és így ezeket a TÉNYEKET figyelmen kívül hagyjátok. Nemdebár?


U.I.: ezt a kérdést nem provokálásból írtam ki, hanem tényleg érdekelnének a válaszok. Köszönöm.



2013. máj. 26. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen igazad van kérdező. Azt azonban elfelejted, hogy az idejáró magukaz szkeptikusnak nevezők, valójában eluliskolázott, műveletlen ostbagyerekek, akik itt osztják az észt ahelyett hogy tanulnának.


A tudomány rovatba vagy máshova nem tudnak menni, mert oda tudás is kéne ami nekik nincsen, így itt hordanak le mindenkit-.-

2013. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
83%

Ti egész nap youtube-videókat néztek vagy mi a túró?

Persze, nyilvánvaló tény, hogy a lumbulábiak már itt vannak köztünk. Mi szkeptikusok is már csak abban kételkedünk, hogy a szer amit szedtek teljesen legális.

És nem, nem nézek meg egy rohadt hosszú videót a két szép szemedért.

2013. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
25%

Pontosan idétlen iskolakerülő hülye gyerekek pontozgatnak és szólják le az akár tudományos feltöltéseket,nem pedig a nyilvánvalóan kamukat.

Éppen ezért ne is próbálj velük értelmesen beszélni,mert nem éri meg.


Lásd soha nem felejtem el kérdezte valaki,hogy az aznapi bolygóegyüttállásnak lehet e valami köze ehhez meg ehhez.


Na valamelyik Hülyegyerek beírta,hogy csak az a baj,hogy nincs is aznap bolygóegyüttállás,na a többi Hülyegyerek felpontozta 80%-osra,először csak annyi írtam be,hogy márpedig van,erre le lettem pontozva,majd beírtam,hogy akkor meg lehet nézni a Magyar Csillagászati Egyesület Jelenségnaptárában,hogy márpedig aznap van,akkor a Hülyegyerekek,akik a másikat 80%-ra pontoztak bekussoltak.


Még szerencse,hogy a Magyar Csillagászati Egyesület Jelenségnaptáránál már nem tudták jobban,csak tudod addig...


Ha le leszek pontozva,az csak azt jelenti,hogy Hülyegyerek kifejezést mennyien magukra veszik és mennyien vannak itt...XDXDXD

2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
72%

"Találtam valamit ami ebben az esetben rátok vonatkozik:

"Az ember néha annyira hinni akar valamiben, hogy képes kifogásokat gyártani, és figyelmen kívül hagyja a fájdalmas valóságot. " "


Ez a hívőkre nem lehet igaz? :)


Én nem vagyok hívő, csak és kizárólag a jelenleg a tudomány által elfogadott, elméleteket fogadom el hivatalosnak. De a tudomány világában semmi sincs kőbe vésve, hiszen minden a megismerésről szól. A tudományos élet minden tagja örömmel vetné rá magát (jó értelemben) egy idegen lény, gép, vagy egy teljes idegen világ megismerésére. Mint, ahogy jelen pillanatban teszi is a Marson, vagy pl a SETI program keretében. Ugyan azt keresi a tudomány és a hívők is. Csak az eszközök mások.


A gravitáció létezését nem azért hisszük el, mert valaki már látott leesni egy almát a fáról, vagy egy almaszakértő azt mondta, hogy higgyük el neki, hogy az almák lefelé esnek. Hanem mert megmértük, kísérletileg bizonyítottuk, és leírtuk a viselkedését És persze a gravitációval kapcsolatos elméletek is változtak/változnak az idők folyamán (Kepler, Newton, Einstein, Hawking stb.) A tudomány eredményei működnek a laborban és működnek a mindennapokban is.


Nem értem tehát, hogy ki és miért titkolna bármit is a földönkívüliekről? Hogyan tudná ezt megtenni anélkül, hogy a sajtó, vagy a tudományos élet szereplői közül valaki ne jönne rá a titokra?

2013. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
35%

Azért ennyire ne legyetek megsértődve,ami tény az tény,hogy annál a bizonyos példánál is amit felsoroltam bizony-bizony hülyék voltatok rendesen,nem csak az életben nem fogjátok vinni semmire.


De legalább a jó válaszra helytelen választ adni tömegesen,egy kis önbizalmat adhat a hülyéknek.

Amúgy jó érzés idegesíteni titeket......

2013. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:

4-es!

"Nem értem tehát, hogy ki és miért titkolna bármit is a földönkívüliekről? "


Miért? Számtalan oka lehet hogy eltitkolja. Ha a videót megnézted, ez az egyik ok a pánik elkerülése lehet.

A másik, hogy nyilván ilyen űrhajók nem benzinnel működnek az űrben, tehát olyan energiával, ami nekünk nagyon is jól jönne, mert mi nem tudunk eljutni egy könnyedén az űrbe XY helyre, viszont ha ők idejárnak ( és nem épp a környékről ) akkor nyilvánvalóan olyat találtak fel, amit mi könnyen kamatoztathatnánk a mi javukra. Viszont ez az olaj, gáz és egyéb lobbigyáraknak nem igen kedvezve ha ilyen energiát dobnának piacra, mert sorra becsődölnének és ez a "fejeseknek" nemigen tetszene.


"Hogyan tudná ezt megtenni anélkül, hogy a sajtó, vagy a tudományos élet szereplői közül valaki ne jönne rá a titokra?"

A sajtó nem közölhet mindent amit csak szeretne, egy rostán mennek át a hírek, ha úgy tetszik. Meg van szabva hogy mi jelenhet meg és mi nem. Na meg a sajtónak sem mondanak el mindent, mint ahogy bevallotta a videóban a faszi is.Felsőbb körökben dől el, hogy mi jelen meg az újságban.

A tudományos élet szereplői? Nem tudom pontosan kikre gondolsz. Nyilván páran bevannak avatva, de ha az amerikai katonaság kezébe kerül például egy ilyen repülő szerkezet, attól még nem fognak tudni róla az egyiptomi vagy orosz tudományos szakemberei.

Minden bizonnyal elviszik egy bázisra a megszerzett szerkezetet, gondosan és körültekintően kiválasszák a megfelelő embereket akik ezzel foglalkozhatnak, majd teljes titoktartásra kötelezik.


Tudjuk már ki ölte meg Kennedyt? Nem. Tudjuk még miket titkosítanak az ilyen szervezetek, ami nem ezzel a témával kapcsolatos? Nem. Tudunk minden iratról amit a Vatikán irattárában őriznek? Nem.

Lehetne még sorolni!


Szóval van bőven titok, amire ennyi év távlatából még most se jött rá senki.


2- mi az istenről beszélsz? Meg mi bajod a youtubbal.Nem mindegy hogy tvben,dvdn,videón vagy a neten néznek-e meg egy videót? Ha érdemlegesen nem tudsz hozzászólni, ne is írjál, mert magad alatt vágod a fejszét.


"ne is írjon aki nem nézte meg. " <--- úgy látom a felfogóképességeddel is gondok vannak. balf*sz.


3-as én felpontoztalak :)

2013. máj. 26. 21:40
 7/89 A kérdező kommentje:
magad alatt vágod a fát* csak már felidegesített ez az idióta
2013. máj. 26. 21:43
 8/89 anonim ***** válasza:
7%
ikszdé
2013. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
79%

A szkeptikusok többsége nem aluliskolázott, hanem tanult, gondolkodó ember. Aki nem hisz mindenféle áltudományos elméletnek, videóknak.

Amit találtál: " Az ember néha hinni akar valamiben..."

éppen rátok vonatkozik.

Annyira hisztek ezeknek az álhíreknek, hogy a TÉNYEKET figyelmen kívül hagyjátok.

2013. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
60%

És Vágó István lehet az ország legaluliskolázottabb embere :D naigen...


"Az ember néha annyira hinni akar valamiben, hogy képes kifogásokat gyártani, és figyelmen kívül hagyja a fájdalmas valóságot."


Ez kb a vallásosság definíciója. Amúgy te mi vagy? Egy értelmes-tervezettség hívő, UFO imádó, plejádannunakiárja?


Egy YouTube-videó nem tény, ami a tankönyvekben, publicisztikákban van, na az tény. És amíg az idegenekről többet írnak a sci-fi könyvekben, mint a tudományos könyvekben, lapokban; hát addig csak egy fantasy marad a világod.


Csak egy kérdés:


Miért szövetkeznek a háttérkormánnyal az idegenek? Mi kell nekik, amit erőszakkal nem tudnak megszerezni? Víz? Az a zsidóknak kelll :D najónem, akkor sör? Eltudják ők azt vinni. Emberi tudás? Azoknak, akik egy mások bolygóról eljutnak ide? Ne viccelj. Rabszolgák? Nem látom, hogy elvittek volna. Miért járnak ide, komolyan botanikusok, mint E.T.?


"A sajtó nem közölhet mindent amit csak szeretne"


Te ezt komolyan gondolod? Budapest TV, Ezo TV... NTV... Minden megjelenhet, ami képernyőn nem, az könyvekben meg interneten. Nincs cenzúra.


"Tudjuk már ki ölte meg Kennedyt? Nem. Tudjuk még miket titkosítanak az ilyen szervezetek, ami nem ezzel a témával kapcsolatos? Nem. Tudunk minden iratról amit a Vatikán irattárában őriznek? Nem."


A Vatikán a mérhetetlen vagyonát védi. És Kennedy gyilkosával mi van? Netán Jango Fett ölte meg Jabba parancsára egy plejád-féle 006warg fézerrel?

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!