Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van magyar David Icke fan...

Van magyar David Icke fan club? Csatlakozni szeretnék!

Figyelt kérdés
Már gyermekkorom óta nagyon érdekeltek a természet összefüggései. Nagyon meg szeretném érteni, miért vagyunk itt emberek és miért vagyunk ilyen nyomorúságos helyzetben. Nagyon sokat tanultam, képeztem megam. Fizikus lettem és most már egy ideje csupán David Ickeot nézek, olvasok. Nagyon szeretnék találkozni vele és hasonló godolkodásúakkal ismeretet cserélni, hogy fejlődhessek.
2013. máj. 28. 00:21
 1/7 lencsefőzelék ***** válasza:
16%
Itt lehet, hogy sokan le fognak hurrogni, de David Icke-ot én is nagyra tartom. Több előadását is megnéztem, könyvét is olvastam, és nagyon jól rávilágít az összefüggésekre.
2013. máj. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert aki lencsefőzeléknek hívja magát annak aztán sok esze lehet.
2013. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mondod! Azoktól a sok hüle professzoroktól vettél órákat, akik kőkorszaki tudományt nyomatnak csak, a felső szintű fociológus tanai helyett?


Nem tudok sem klubról, sem baráti körről. Szerintem ha közösségi oldalon feldobod az ötletet, percek alatt megalakíthatod.

2013. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Hát ma már nehezebb lesz.2007-ben ugyanis bezárták az illuminátusok az addigi gyülekezőhelyet,a Lipótmezőt.Addig ott sereglettek össze Icke rajongói.Sőt,külön bentlakásos intézménnyé alakították miattuk.


Poliateista

2013. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lencsefőzelék köszönöm, hogy megosztodtad velem észrevételedet, annak ellenére, hogy a többség útálja David Ickeot itt ! :-)


# 2/4 Nyugodt lehetsz, neked még annyi sincs mint egy tál lencsének van !


# 4/4 Addig amíg több van a kisújjamban intellektuálisan és tudásban is, addig csak idétlenségnek hat ez a stílus részedről ! Tőled itt csak pöffeszkedő okoskodást és bárgyú ostobaságokat olvastam. Részvétem az ismerőseidnek !



Sajnálom, hogy David Ickenak nincsen fanclubja. Igazán szükség lenne rá !

2013. máj. 28. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Szóval már egy ideje csak Dickét nézel, de te kérded tőlünk, van-e magyar fanklubja?


Cseppet sem provokatív trollkérdés...


Megjegyzem, hogy Dickét "olvasni" nem igazán lehet, tekintve hogy a fószernek szinte csak videói vannak neten, azok is telerakva csilivili képekkel meg háttérzenékkel.

2013. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Le lettem pontozva, de miért?

Ha annyira hiányzik a klub, alakítsd meg.

2013. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!