Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A haverom apukájával felvettün...

A haverom apukájával felvettünk két UFO-t videóra! Mi a véleményetek? (link)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Haveromnál voltam az egyik délután folyamán. Én és az apukája dohányosok vagyunk, ezért kiálltunk az erkélyre cigizni, panelházban laknak. Haverom addig elment főzni a konyhába. Éppen beszélgettünk az apjával, mert jóban vagyunk és bámultuk a környéket amikor az égen észrevettünk egy fénylő fehér csészealj/lapos szerű dolgot. Nem volt hangja és igen erős fénnyel pulzált. Hol fel és hol le lebegett, de volt hogy közben egy helyben megállt több mint fél percig!!! Biztos hogy nem repülő volt, ugyanis az ilyenre nem képes. Léggömb sem lehetett mert az nem villog és nem áll meg egy helyben.

Kicsivel később legnagyobb megdöbbenésünkre feltűnt még egy ilyen "pont" a nagy semmiből és 3 perc-3:20-nál a két objektum egymással szemben lebeg mozdulatlanul, nézzétek meg a mellékelt videón! Ezek után még pár mozdulatot tesznek, fel-le lebegnek, de tök ilyen lágyan mintha siklanának és végül eltűntek a szemünk elől. Nem elrepültek, egyszerűen csak eltűntek! Mintha pislogsz egyet és már nincs ott!

Itt a videó linkje ahonnan letölthetitek és megnézhetitek. Csak rá kell kattintani az SDC_4567 címre, nem a downloads gombra!

[link]

Tudom nem olyan jó minőségű, sőt elég kockás,de ez csak telóval lett készítve és ront a minőségén, hogy haverom faterja még rájuk is közelített amennyire lehetővé tette a mobilja, de a két tárgy szerintem kivehető. Ma délután küldte át nekem a videót.

Mi lehet szerintetek? Kérlek ne hülyéskedjétek el, csak komoly válaszokat írjatok!



#videó #UFO #tárgy #idegen lény #repülő csészealj #fehér pulzáló fény #titkos objektum
2013. máj. 28. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló felvétel ! grat bárcsak nekem sikerülne ilyent megörökíteni :-)
2013. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a leírás inkább gömbvillámra illik, mint járműre. Egyébként az enyhe kifejezés, hogy nem jó minőségű video. Nem látszik érdemben semmi.
2013. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A gömbillám úgy tudom hogy gyors és kipukkad,eltűnik! Ezeket meg 6 percen keresztül felvettük!

De látszik szerintem a két tárgy, csak ne legkisebb ablakban nézd a videót de ne is teljes képernyőn.

2013. máj. 28. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én néha-néha látok feltűnni egy ilyen kis fénygömb szerű valamit, az már lehet akármi. Szinte az egész vidin csak a kék eget lehet látni.
2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ezért írtam le a látottakat, mivel a videó nem adja vissza azt a minősége miatt. Élőben jobban kivehető volt.
2013. máj. 28. 22:21
 6/12 Napkiraly ***** válasza:
nem tudomletöteni,nem tudnád felrakni esetleg jutúbra?
2013. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:O Miért nem tudod? Én most megnéztem és még most is letudom. A címére kattints és meg is jeleníti hogy lementsed.


Sajnos youtube fiókom nincs és nem regisztrálgatok meg töltök fel csak ezért, ide 2 perc volt feltenni.

2013. máj. 28. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ufonak ufo, hiszen azonosítatlan repülő tárgy, de hogy bővebben mi lehetett ezen a videó minősége miatt nem lehet válaszolni.
2013. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én valamit nem értek: "Haverom addig elment főzni a konyhába."

Ennek mi köze a cselekményhez, eseményhez?

2013. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az hogy a haverja nem volt ott nem tudta igazolni
2013. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!