Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A haverom apukájával felvettün...

A haverom apukájával felvettünk két UFO-t videóra! Mi a véleményetek? (link)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Haveromnál voltam az egyik délután folyamán. Én és az apukája dohányosok vagyunk, ezért kiálltunk az erkélyre cigizni, panelházban laknak. Haverom addig elment főzni a konyhába. Éppen beszélgettünk az apjával, mert jóban vagyunk és bámultuk a környéket amikor az égen észrevettünk egy fénylő fehér csészealj/lapos szerű dolgot. Nem volt hangja és igen erős fénnyel pulzált. Hol fel és hol le lebegett, de volt hogy közben egy helyben megállt több mint fél percig!!! Biztos hogy nem repülő volt, ugyanis az ilyenre nem képes. Léggömb sem lehetett mert az nem villog és nem áll meg egy helyben.

Kicsivel később legnagyobb megdöbbenésünkre feltűnt még egy ilyen "pont" a nagy semmiből és 3 perc-3:20-nál a két objektum egymással szemben lebeg mozdulatlanul, nézzétek meg a mellékelt videón! Ezek után még pár mozdulatot tesznek, fel-le lebegnek, de tök ilyen lágyan mintha siklanának és végül eltűntek a szemünk elől. Nem elrepültek, egyszerűen csak eltűntek! Mintha pislogsz egyet és már nincs ott!

Itt a videó linkje ahonnan letölthetitek és megnézhetitek. Csak rá kell kattintani az SDC_4567 címre, nem a downloads gombra!

[link]

Tudom nem olyan jó minőségű, sőt elég kockás,de ez csak telóval lett készítve és ront a minőségén, hogy haverom faterja még rájuk is közelített amennyire lehetővé tette a mobilja, de a két tárgy szerintem kivehető. Ma délután küldte át nekem a videót.

Mi lehet szerintetek? Kérlek ne hülyéskedjétek el, csak komoly válaszokat írjatok!



#videó #UFO #tárgy #idegen lény #repülő csészealj #fehér pulzáló fény #titkos objektum
2013. máj. 28. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen! Azt csak azért írtam oda, hogy ne kérdezzék hogy ő mit reagált rá.

Nem mondtam hogy földönkívüli tárgy, de a mozgásukat nem tudtam mire vélni, mivel tudtommal egyetlen egy emberi szerkezet sem tud a levegőben megállni hangtalanul hosszú ideig!

2013. máj. 29. 14:51
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Pedig már megbeszéltem anyukámmal, hogy ne használja az új, foszforeszkálós Nimbus2013 -asát...:-[

De beszélhetek én neki...

2013. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!