Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megijedtetek a földrengéstől?...

Megijedtetek a földrengéstől? Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg csak egy sima földrengés volt, vagy az ufók idézték elő, akik beköltöztek a föld alá, illetve sugárzásokat bocsátanak ki a Holdról?


Íme egy kép a földrengésről...elég megrázó.

[link]



2013. jún. 5. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A széken ült személyt még keresik a mentőalakulatok.
2013. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik láthatatlan szellem kissé berúgott és hanyatt esett a székkel, nem volt itt földrengés.
2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Itt állítólag több földrengés is volt, de én még egyet sem vettem észre. Biztos nem vagyok elég érzékeny a föld ritmusára.

De most a ufók a Föld földjében bújtak el, vagy a Hold földjében? Vagy mindkét helyen vannak? :P

2013. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem, hogy azokat a székeket valamilyen fajta idegen civilizáció használhatta, rituálékra, a földrengés sajnos keresztbe tett nekik. Rájöttek hogy a földre leszállni nem a biztonságos.
2013. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Fake. Voltam már kerti partyn, nem kell ehhez egy deka földrengés. Sör+jäger.
2013. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek hányásfoltok a széken.
2013. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Mögötte van a fűben. Kövesd a ballisztikus ívet.
2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:O eddig nem hittem az ilyen hülyeségeben, de ez már durva. Most bárki ülhetett volna abban a székben, mi lett volna, ha pl egy kisgyerek?? te jó ég, belegondolni is szörnyű :(
2013. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!