Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csinál egy UFO-kutató?

Mit csinál egy UFO-kutató?

Figyelt kérdés

Remélem helyesen írtam.


Különben már olvastam egy másik kérdésnél ilyeneket hogy "henyél","lényegében semmit",meg hasonlók.Én olyanokat kérdeznék akik tényleg ezzel foglalkoznak,de minimum nagy szakmai tudásuk van.Írják le hogy hol dolgoztak,ha intézményben melyikben,ki pénzelte őt/őket,milyen eredményei voltak,meg még hogy ezt tanítják-e?



2013. jún. 6. 11:33
1 2
 11/13 Szecsői Tibor ***** válasza:
90%

@4: Még a házit csinálják az ufókutatók, amíg nincs kész, nem ülhetnek géphez. Majd jönnek később.


Az a baj, hogy van pár tudományos háttérrel rendelkező ember, aki bekattanást követően elkezd ilyenekkel foglalkozni, meg feltalál pár jól hangzó, ám annál kevésbé működő dolgot (lásd "gravitációs távcső" pl.) és mindenki ezzel kezd el példálózni, hogy de hát fizikus, biztos nem mond hülyeséget (igen, tudom, Egely gépész végzettségű). Hát de, előfordul, és még csak az ufókig sem kell hozzá elmenni.

2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
8-as vagyok, Kösz a lepontozást, aki nem hiszi el akkor járjon utána maga. Két ufó kutató ismerősöm is van, akik ilyen intézményekben "dolgoztak", de segáz..
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én az Egely csávón kívül mindenkit felfelé pontoztam.
2013. jún. 7. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!