Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Dr. Michio Kaku szerint az...

Dr. Michio Kaku szerint az "ufók" 5%-a valódi és nem valószinü, hogy a földről származna, ő sem elég hiteles? Ő is csak egy műtudós? Ő is csak pénzt akar? Vagy buta? Biztos túlsok ezó maszlagot olvasott, nem?


#szkeptikusszerezzagyat
2013. jún. 11. 12:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy elfogadja, hogy igazi is lehet egy részük, még nincs bizonyítva. A bizonyítás nem úgy történik, hogy egy tudós azt mondja, ez így lesz.


A földönkívülieknek meg semmi köze az ezos baromságokhoz. Ezt ma már belekeverik, hogy el tudják adni az annunakis hülyeségeket.

2013. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Más tudósok meg azt mondják, hogy eddig nem volt egy valódi észlelés sem, és akkor mi van? Ez csak egy vélemény, nem egy tudományos elmélet vagy tény, ennélfogva bizonyító ereje is egyenlő a 0-val.

Valakinek a hitelessége nem abból származik, hogy már van ismertsége. A hitelesség annyit jelent, hogy bizonyította az ember az állításait, lehetőleg minél több példával, többféle megközelítésből.

2013. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

NEm is mondtam, hogy bizonyítva lenne, csak annyira szerettek dobálózni azzal, hogy ki mennyire buta, meg aluliskolázott...

Linkelj már nekem valamit amúgy, ahol egy "neves" tudós azt mondja, hogy 0% az, ami földön kívüli, kíváncsi lennék rá, te mennyire vagy hiteles utolsó! Attól tartok bukó lesz...

2013. jún. 11. 13:12
 4/35 anonim ***** válasza:

Hogy linkeljek, amikor egy ilyen kijelentés annyira általános, hogy nem cikkeznek belőle? Szinte mindenki ezt mondja, hogy hiteles észlelés még nem történt.

Arról, ami nyilvánvaló, nem szoktak cikkeket publikálni -.-

2013. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Linkelj már nekem valamit amúgy, ahol egy "neves" tudós azt mondja, hogy 0% az, ami földön kívüli, kíváncsi lennék rá, te mennyire vagy hiteles utolsó! "


Az úgy megvan --ha már tudománnyal dobálózunk--, hogy ha teszel egy állítást, akkor te bizonyítod, nem mi az ellenkezőjét? Ez volna a tudományos fejlődés menete. Mégis hogyan bizonyítsa bárki azt, hogy valami _nincs_? Bizonyítsa az, hogy _van_, aki állítja, de tudományosan, ne 3 pixeles fényfoltokkal egy rommátömörített youtube videón. Egy mondatban: neves tudós nem fog olyat állítani, amit nem lehet bizonyítani, mert nem szeretne hülyét csinálni magából, még pénzért sem. Ez pl. megkülönbözteti a neves tudósokat a neves áltudósoktól.

Egyébként, rettentően gyerekes érv azzal cáfolni az itt lévő "ufológusok" butaságát, hogy linkelsz egy tudósról egy videót, aki nyomokban hasonlót mond, mint amit ti állítotok. Amúgy meg én nem láttam olyat, hogy bárki általanosítva mondott volna olyat, hogy az "ufológusok hülyék", de ha valaki egy tőmondatot is csak 5 súlyos helyesírási hibával képes leírni, hát arról nem az lesz az első benyomás, hogy az MTA doktora.

2013. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Azt mondtam bizonyítsa az állítását, miszerint sok tudós azt mondja, hogy nincsenek olyan ufó jelenségek, amelyek megmagyarázatlanok! Na ennyit erről, mindig is tudtam, hogy sötét, gondolkodásra képtelen birka csorda vagytok, de hogy még olvasni se legyetek képesek az már azért durva...

Na én végeztem veletek

2013. jún. 11. 13:37
 7/35 anonim ***** válasza:

Tévedés, te sem tudsz olvasni úgy látom. A sok tudós (sőt, rengeteg egyszerű ember) nem arról beszél, hogy megmagyarázatlanok az ufójelenségek, hanem hogy a szóban forgó események meg se történtek, csak emberek kreálta félrevezetések.

De mondd, hogy bizonyítsam. Mert ezt úgy nem lehet, hogy belinkelek egy oldalról egy szösszenetet, hogy "xy" neves tudós azt állította, hogy még nem történt UFO-észlelés. Mert ez egy olyan általánosan elfogadott nézőpont, aminek nincs hírértéke. De ha akarod, keress meg néhány neves fizikust, asztronómust, vagy hasonló területen tevékenykedő embereket, akiknek egy-két kivételtől eltekintve az a véleménye, hogy nem repdesnek földönkívüliek a fejünk felett.


Mellesleg elég üres szavak, amikor egy olyan ember hív birkának másokat, aki válogatás és gondolkodás nélkül hisz el bármit, ami a saját elképzeléseit támasztja alá ;)

2013. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Szecsői Tibor ***** válasza:

Örülünk, hogy végeztél velünk. Vagy troll vagy (de az idegesítő, nem vicces fajtából), vagy problémáid vannak az értő olvasással. Utóbbi esetben az Ablak-Zsiráf javasolt, nem a Gyakorikérdések. Abban több a színes kép is, tetszeni fog.

Gaebrol meg mindent elmondott, nem is fűzök hozzá semmit.

2013. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
szerettem volna én is írni, de úgy látom a többi válaszoló kielégítő válaszokat adott a kérdezőnek.
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Rákerestem, és nem azt mondta. Azt mondta, hogy az UFO-ként emlegetett észlelések 95%-a megmagyarázható jelen tudásunkkal, 5% pedig valóban fejtörést okoz a tudománynak. Ezek lehetnek olyan jelenségek, amiknek a magyarázatát valóban nem ismerjük. De nem azt mondta, hogy ezek szerinte idegen lények vagy űrhajók.
2013. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!